Připojení videa

Musím nějak změnit připojení videa k televizi,když budeme přijímat digitální signál?Video používáme dost a nechci o něho přijít,dvd máme připojené na druhé televizi.Video je k televizi připojeno pomocí koaxiálu,jinak přijímáme signál pomocí kabelové televize.

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Signál z antény půjde do STB, ze settoboxu do videa a z videa pak do TV

Další odpovědi
Děda Louda

Ne.

Hlada

To připojení videa do televize koaxiálem se mi nezdá. To se používalo kdysi u televizí, které neměly SCART nebo RGB vstup. Pokud byste takovou televizi měli, nemohli byste k ní připojit DVB-C set top box. Pokud máte televizi, která má vstup RGB, SCART nebo novější HDMI, pak video a set top box připojíte do těchto vstupů. Jestli má jen jeden SCART, koupíte si rozbočovač s přepínačem.

led

Setbox má väčšinou 2 výstupné scarty. Jeden je na TV,druhy na Video. Video s TV môžte prepojiť buď AV-AV alebo Scart-Scart alebo analog.video signál

lexx

ano, zkus použít kabel SCART-SCART cca 1.5m délky, je to tak lepší (možná i kvalitnější) než přes anténní modulátor videa, koax ovšem zapojený nech aby při nepoužívání videa signál z antény šel do TV

emba5

Pokud máte UPC tak v zásadě nemusíte měnit zapojení videa.Analog budete mít stále.Dodatečným propojením Scartem s TV dosáhnete kvalitnějží přehrávání.A pro­pojením druhého výstupu STB s videem možnost nahrávání ze STB.