Michal47

Jak si vyčistit zuby skloněný nad umyvadlem, aniž by člověk narazil hlavou na skříňku nebo poličku?

Existují byty, ve kterých je toto možné? Děkuji.

Nejlepší odpověď
Dochy

  1. Hlava se dá používat i na to, aby řídila tělo tak, aby se zbytečně neotloukalo 🙂
  2. Ano, například já dal tu skříňku tak vysoko, a umyvadlo koupil natolik velké, abychom na podobné činnosti měli prostoru dost.

Další odpovědi
nyjono

Skříňku nebo poličku posunout 😁

Michal47

Děkuji za Vaše odpovědi. Zapomněl jsem dodat, že bydlím v bytě po staré paní, která si zuby nečistila, a používám k čištění zubů její dřez. Narážím tedy do skříněk kuchyňské linky…

Dochy

Jen ještě poznámka k tomu mému „skříňka tak vysoko a umyvadlo tak velké“… Popravdě ne že bych zrovna na tenhle aspekt myslel. Zkrátka jsme koupili co se nám líbilo, já to umístil tak jak mi přišlo vhodné a ono to náhodou vyšlo docela prakticky i v Tebou poptávaném aspektu 😉 Rád bych si myslel že dokážu všechno skvěle dopředu naplánovat a promyslet… Ale… no… však víš 🙂