zvonisek

Jak si více věřit při DT?

Bohužel to došlo tak daleko, že jsem si přestala úplně věřit, ačkoliv můj doučující učitel říká, že mi to jde. Prý mám šanci DT z aj s přehledem udělat, že nerozumí tomu, proč jsem ho nezvládla. Textu i poslechu rozumim obstojně a prý většinou bez větších problémů odpovím na položenou otázku. Jenomže nyní se mi rozjela úzkostná porucha, léky které beru zhoršují pozornost, … To potom nezvládnu nikdy. Všechny testy z minulých let jsem zvládla obstojně, na 3, 2.
Jen, když je to na vostro, tak mi to nejde.

Odpovědi
Kazatel

Musíš cvičit, vyzkoušej si to na DT z minulých let, pokud s tím nemáš problém, pak to zvládneš i na ostro. Nicméně, pokud jsi v AJ uplynulých 9 let zahálela, pak se to za prázdniny nedoučíš.

Třeba ti pomůže tento návod: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=heIi_FYx­zxk

da ny

Nedostatek sebevědomí a sebepodceňiování bude mít nějaký (letitý) důvod.
Nad některými věcmi se zbytečně nedumá. "Psaní špatnýcj scénářů! nikam nevede.
Důležité je pozitivní myšlení.
Přejte a plánujte si to co chcete. ne to čeho se bojíte a co si nepřejete .)
Pokud jste udělala maximum pro to, abyste úspěšně sklidila ovoce své práce, tak to musí vyjít!
Maturita je dobrá věc, může otevřít brány dalším možnostem.
Život člověka, zdraví a štěstí na ní nestojí.
Je mnoho dalších možností.
Opakovat ročník. Složit zkoušku nebo chodit do jiné podobně zaměřené SŠ.
Chodit do zaměstnání, SŠ dodělat při práci.
Případně vybrat nějaký učební obor.

Znám Ing.. absolventa VŠE, pracoval na vyšším postu v bance. Stres, zodpovědnost, práce přesčas nespokojenost. Přestěhoval se s rodinou do menší obce. Pracuje v lese. Nouzí netrpí (má střechu nad hlavou co jíst, kde spát, má auto, zahrádku, na dovolené nejezdí), je spokojený, opět zdravý, klidný a šťastný.

Přeji hodně štěstí!