Luky4

Jak si najít v 16 letech holku?

Ahoj, je mi 16 let na nějak už mi dochází nápady, jak si najít holku (nejlépe na celý život, i když to zní jako klišé), takže budu moc rád, když mi nějak poradíte.

Nepřesná otázka
Jak si najít holku v 16 letech?

Odpovědi
marci1

No, velmi těžká otázka. Pokud by to mělo být na celý život, tak budeš muset navštěvovat místa, kde by se „slušná“ holka mohla vyskytovat. Třeba v knihovně, čajovně, v divadle, na výstavě apod. Držím palce. 🙂

Pixma

Tady ji nenajdeš, tady to je zakázané, ale co takhle si zajit na procházku na místa, kde se shromažďuji lidé v tvém věku, ve škole…

Lgee

Nenajdeš

sesednizkola

tady najdeš odpověd http://www.stre­etgame.cz

Nuk nuk

Holku si nejlépe najdete asi tam, kde se pohybujete. Ve škole, na kursech, na zábavách, diskotékách a prostě tam, kde se cházíte s dalšími lidmi, ideálně vrstevníky…„Sbalit“ dívku ve vašem věku je docela snadné, alespoň myslím.

Ovšem najít si v tomto věku holku „na celý život“ se rovná zázraku. Ne že by to bylo nereálné, já zám asi dva, možná i tři páry, které se daly dohromady ještě na střední škole a překvapivě jim to klape – jedni z nich letos oslavili zlatou svatbu, ale nestává se to moc běžně. V tak nízkém věku málokdo ví, co chce a jak si vybudovat vztah, který má šanci vydržet.
Pokud opravdu toužíte po dívce, se kterou vydržíte až do smrti, chce to hlavně trpělivost a nebrat každou, která se nachomítne. Čekat, až se objeví ta pravá, která bude nejen hezká a chytrá, ale se kterou Vám bude dobře a budete si rozumět i v dalších věcech, než jen v sexu, protože život není jen o něm.
Mám osobně zkušenost, že to najít toho pravého, může trvat opravdu hodně dlouho, ale vyplatí se to neuspěchat.

yuko

Nehledej. Rozhlédni se kolem sebe, třeba je to sousedka. Znám jen jediný pár, který se seznámil v 16 letech a jsou spolu stále a zamilovaní, přesto, že maji dvě dospělé děti. Byli sousedé, znali se od dětství.