lenka1995

ahoj lidi.Jsem 16 letá holka z dětského domova.Mužu požádat soud o zplnoletnění?

když s tím mojí skvělí rodiče nebudou souhlasit??měla sem ze života peklo.Přítel je podstatně starší,zajištěný a dítě na cestě.díky za info
Doplňuji:
to jo,soud jasně rozhodne.musí.Jen moje skvěle skur…máma určitě souhlasit nebude.Snad na ní soud nebude brát zřetel,když jsem v děcáku.matka mě týrala a je mi tu opravdu dobře ale né jako u přítele.Snad to vše dopadne oki.

Nejlepší odpověď
anonym

Nejste sama s tímto problémem,držím palce.

Zdroj: http://www.prav­nik.cz/forum/to­pic/3236/navrh-soudu-na-zplnoletneni.html

Další odpovědi
zhuzupets

Jen tak to nejde…Jen v případě že se budeš chtít vdát v 16ti musí soud vydat souhlas s uzavřením manželství, pak budeš mít právní odpovědnost jako v 18ti letech.