MolloCr0

Je v pořádku být 16ti bez holky?

Zdravím, je mi 16let a jsem bez holky a zatím jsem ani žádnou neměl což není nic strašného, ale já nemám ani žádný kontak s holkami a to ani přez internet. Mám strach že to takhle půjde dál a má první „láska“ bude až někdy za XXX let což se mi 2× moc nezamlouvá. Sám si nejsem uplně jistý zdali se chci zdát svého volného času ale to už je zase jen má lenost. Tak by se chtěl zeptat jestli nejsem jediný a neni to nic neobvyklého mít tu svoji první někdy v XXX a taky jestli v tom nejsem sám(„přece lidi jsou svině a přejí zlo ostatním“ :D).
Doplňuji:

  • Chtěl bych vám všem poděkovat, spadl mi kámen ze srdce :)

Nejlepší odpověď
www

Neboj, není to nic mimořádného, ani nezvyklého.
Časem se to zlomí, ani nebudeš vědět jak a svých zájmů se určitě nevzdávej. Možná právě díky nim se láska objeví.
Zkušenost

Další odpovědi
quentos

Určitě to v pořádku je. Nejste v tom sám – jsem na tom podobně, a to je mi 30 ;{)> je to jen důkaz toho, že hledáme rovnou tu pravou a něco daleko hlubšího, než na co si hraje většina teenagerů. Budeme mít tu výhodu, že až ji najdeme, bude to stát za to, zatímco ty náctileté exhibicionistické líbající se párečky, které vidíte všude vokolo (a jejichž povrchní „vztahy“ mají se skutečnou láskou jen máloco společného, ač se snaží vzbudit dojem opaku – de facto jim tudíž prakticky není co závidět), si naopak budou procházet peklem manželských a partnerských krizí.

anonym

Táhne mi na dvacet – proč bych měl ztrácet čas sociálními interakcemi, pakliže je nedovedu patřičně prožít a ocenit?

marci1

Je to zcela v pořádku a není to nic neobvyklého. Není kam spěchat. Vše máš před sebou, vše Tě teprve čeká a neboj, jednou i tu svoji najdeš. 🙂

mosoj

Zaměňovat první lásku s pohlavním aktem normální není. Zrovna tak není normální, že jsi žádnou lásku ještě neprožil. Není to ale nic tragického, to vše se dá prožít později, ale také nemusí.

Agneta

Odhaduji, že 30 % mužů má první lásku (a první sex) kolem třicítky, a tak máš ještě času dost :DDD

ivzez

Pokud ti to tak vyhovuje, je to v pořádku.
Až ti to vyhovovat přestane, změníš to.

KatkatkaW

Je to úplně normální, naopak mnohem lepší než kdybys nějakou odpanil ve 13…
Ale jestli máš vážně chuť si najít holku, čas od času někam prostě vyraž, nemusíš kvůli tomu chodit pařit každej víkend. :)
Jo a jen taková drobnost – nevim nakolik jse můj úsudek správnej, ale mám z toho, cos psal, trochu pocit, jako bys bral nás holky jako stvoření kdovíodkud.. :D takže jestli to tak je tak to není úplně ideální přístup.. :D
Jinak první holku můžeš klidně mít v 18–20, to je cajk, tak se kvůli tomu kdyžtak nenech buzerovat :) (nejsem nějakej padesátiletej úchyl na netu, je mi 15 tak snad wm o čem mluvim :D)

MrnousakCZE

XXX?! :D

Kelt

Přestaň se dívat na nějakou statistiku a průměry, kdy kdo měl prvního partnera, první styk. Žiješ svůj život a máš právo si ho prožít tak, jak uznáš za vhodné. Až budeš potřebovat, najdeš tu pravou, vše v pravý čas.

redy

Že by ve třiceti bylo normální nemít holku to pochybuju.
Něco není v pořádku,počítat stím že ta pravá příjde sama od sebe je bláhové.
Zažít lásku a rozchod,to normální je-

quentos

nepřijde sama od sebe (to jsem taky neřek!), musíme ji hledat (na rozdíl od vás ženskejch, které jenom čekáte, až vám ta láska spadne do klína).

cochee

Možná jsem výjimka potvrzující pravidlo, ale mi přišla 🙂 nic jsem nehledal, nic jsem pro to nedělal, seděl jsem pasivně se založenýma rukama (tím nemyslím v ten okamžik) a přišla a sbalila mě, chlapa, ženská :) nedělal jsem pro to vůbec nic 🙂

Agneta

redy >>> A kdo říká, že normální ? Já teď nevím, u kterého pohlaví je to procento vyšší, ale je značně vysoké. Na jednu stranu dochází ke snižování hranice věku prvního styku, a o tom se dost mluví, ale o té „druhé straně“ se nemluví vůbec (řekla bych: až 30%)

redy

Agneta--- já nejsem statistik,prostě mi nepříde normální když někdo ve třiceti říká že má čas.
Jako že jo, může se zamilovat v padesáti ale kde sou ty lásenky šestnáctiletý.
Nepíšu o sexu to je jiná.

Dochy

KatkatkaW: To říkaj všichni padesátiletý úchylové na netu… 😉

KatkatkaW

taky pravda :D