Avatar uživatele
n_kodies

Jak si najít vzah na celý život?

Ahoj, mám takovou otázku a nevím, jestli na ni někdo vůbec zná odpověď, ale tak zkusím to.
Už delší dobu si snažím nějakým způsobem najít kluka, prostě potřebuju někoho k sobě, nějakou druhou polovičku, která mě podrží, když budu na dně atd…
Hodně lidí říká, že to přijde samo, ale podle mě je to tak v 10% případů.
Chtěla bych si najít kluka, s kterým by mi to vydrželo na celý život a ne na 1 rok a další rok zas někdo jiný. Vím, že někdy se prostě lidi rozjedou, protože jim to neklapne, ale aby kluk vystřídal za měsíc 5 holek, to mi přijde divný.
Proto se chci zeptat jak si nějakého kluka najít, nechci projíždět seznamky ani nějaké portály. Děkuji za odpovědi…

Zajímavá 0 před 1610 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Universální recept na to neni. Podle mého, pokud bych ti mohl radit, tak choď mezi lidi, dělej své koníčky a záliby,mluv s lidmi při každé příležitosti a věř tomu, že se dříve či později objeví sám. Problém další ale pak nastává vybrat opravdu toho pravého. A v tom ti už nikdo asi neporadí. Zde bude rozhodovat jen tvoje srdce a tvůj rozum.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Edison

Do smrti to není nikdy jisté.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dubraro

Těžko.
Lidé se v průběhu času mění a jestli si s někým dobře rozumíš v mládí, neznamená to, že se to za léta a desetiletí nezmění.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kazatel

Záleží na tom, kolik ti je. V pubertě se dnes sbírají především zkušenosti a vztah na celý život se nehledá. Jak jinak bys chtěla poznat, že ten dotyčný je ten pravý? Chlapci by sbírali nejlépe zkušenosti sexuální, dívky spíš citové, no a jednou se to potká, nakonec i ta sexualita ustoupí do pozadí a budete rádi, že jste oporou jak vašim dětem, tak sobě navzájem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… jo, přijde to samo, ale musí se tomu pomoci >>> chodit mezi lidi a nebejt doma, vona příležitost za náma nepřijde, tu si musíme najít …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Nějaké seznamky a inzeráty, to zavrhni. Hledej a všímej si lidí kolem sebe a v prostředí, kde se pohybuješ. Co je pro tebe nejdůležitější, aby ten partner měl. Osobní kontakt a zkušenosti jsou lepší než to, co ti kdo napíše.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Jak píší ostatní: Hlavně jdi nkam mezi lidi. Neznáme Tě a nevíme jaké máš zájmy… Sport? Kultura? Vyšívání? (ok, vyšívání možná radši vynecháme, i když i to je možné) – zkus v okolí najít skupinu s podobnými zájmy.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek