n_kodies

Jak si najít vzah na celý život?

Ahoj, mám takovou otázku a nevím, jestli na ni někdo vůbec zná odpověď, ale tak zkusím to.
Už delší dobu si snažím nějakým způsobem najít kluka, prostě potřebuju někoho k sobě, nějakou druhou polovičku, která mě podrží, když budu na dně atd…
Hodně lidí říká, že to přijde samo, ale podle mě je to tak v 10% případů.
Chtěla bych si najít kluka, s kterým by mi to vydrželo na celý život a ne na 1 rok a další rok zas někdo jiný. Vím, že někdy se prostě lidi rozjedou, protože jim to neklapne, ale aby kluk vystřídal za měsíc 5 holek, to mi přijde divný.
Proto se chci zeptat jak si nějakého kluka najít, nechci projíždět seznamky ani nějaké portály. Děkuji za odpovědi…

Nejlepší odpověď
Drap

Universální recept na to neni. Podle mého, pokud bych ti mohl radit, tak choď mezi lidi, dělej své koníčky a záliby,mluv s lidmi při každé příležitosti a věř tomu, že se dříve či později objeví sám. Problém další ale pak nastává vybrat opravdu toho pravého. A v tom ti už nikdo asi neporadí. Zde bude rozhodovat jen tvoje srdce a tvůj rozum.

Další odpovědi
Edison

Do smrti to není nikdy jisté.

dubraro

Těžko.
Lidé se v průběhu času mění a jestli si s někým dobře rozumíš v mládí, neznamená to, že se to za léta a desetiletí nezmění.

Kazatel

Záleží na tom, kolik ti je. V pubertě se dnes sbírají především zkušenosti a vztah na celý život se nehledá. Jak jinak bys chtěla poznat, že ten dotyčný je ten pravý? Chlapci by sbírali nejlépe zkušenosti sexuální, dívky spíš citové, no a jednou se to potká, nakonec i ta sexualita ustoupí do pozadí a budete rádi, že jste oporou jak vašim dětem, tak sobě navzájem.

Mc Merkurion

… jo, přijde to samo, ale musí se tomu pomoci >>> chodit mezi lidi a nebejt doma, vona příležitost za náma nepřijde, tu si musíme najít …

Kelt

Nějaké seznamky a inzeráty, to zavrhni. Hledej a všímej si lidí kolem sebe a v prostředí, kde se pohybuješ. Co je pro tebe nejdůležitější, aby ten partner měl. Osobní kontakt a zkušenosti jsou lepší než to, co ti kdo napíše.

Dochy

Jak píší ostatní: Hlavně jdi nkam mezi lidi. Neznáme Tě a nevíme jaké máš zájmy… Sport? Kultura? Vyšívání? (ok, vyšívání možná radši vynecháme, i když i to je možné) – zkus v okolí najít skupinu s podobnými zájmy.