Gus_Fring

Jak si myslíte, že to bude v budoucnu s klonováním živočichů?

Z etických důvodu to je zakázané, myslíte si tedy, že to je konečná a žádný velký pokrok v tom nebude nebo se klonování živočichů nestane zvyklostí?

Odpovědi
Kepler

Z etických důvodu to je zakázané jen v případě člověka. Jinak to žádný smysl nemá. Proč dělat identické kopie, když si šlechtěním můžeme vypěstovat daleko lepší?