pivnik97

jak se zviditelnit na youtube?

Odpovědi
venkovan

Domluv se s kamarádem a natoč nějaké zajímavé video. Třeba jak pod sebou řežeš větev nad hlubokým údolím.
Myslím, že se zviditelníš dostatečně.
Jen drobnost asi se to nikdy nedozvíš jak jsi prorazil. Ale třeba dostaneš Darvinovu cenu.

Michal Kole

Častá otázka 🙂

Je to trochu komplexní problém.

zde jde hlavně o tzv. „page off faktory“, takto složitě to nazývají vyhledávače jako Seznam a Google

Jde o to, jak „jiné“ stránky na tvojí stránku, konkrétně na video na youtube odkazují, kolik j na daných stránkách, kde máš odkaz na youtube video klíčových slov na tvoje video (slova z názvu a popisku videa, tvého nicku), jak je daná stránka, kde máš odkaz na Video navštěvovaná (kolikk lidí na ní kliká z vyhledávače), …

anonym

Každopádně přidávat vlastní videa, nebo třeba videonávody, jak jezdíš např. na motorce nebo více o tvých zájmech. A nebo natočit nějakou srandičku… Přátelům můžeš na Facebook napsat odkaz, v práci(škole) vyvěsit odkaz po svolení zaměstnavatele(ře­ditele) na nástěnku, rozdat něco na styl vizitek po ulici s odkazem na tvé nej video atd… Hodně štěstí :))

Emví

balca

udělej si QR kód,vytiskni ho na samolepící papírky a všude je lep :DD