Wortygen

Jak zviditelnit video na youtube?

Nejlepší odpověď
badisko

na socialnich sitich ? tam je toho dost …nuzes taky zapojit kamarady ne ?…cpi odkazy hlava nehlava vsude po webu bud kreativni muzes treba jeden hned hodit zde do diskuze …kdyz se bude libit posleme odkaz dal …:D tak sup at uz to jede …:D
Doplňuji:
uz jsis mohl povesit jeden odkaz do profilu zde na odpovedich …do profilu ne ze to budes cpat do otazek kazdej druhej den ..minimalne 5 lidi tvuj profil tydne otevre ..kdyz jses aktivni …takze do infornaci >o mne < ktere mas v profilu by se jak rikam dal dat ..kdyz je to video tvoje .....kodexu to odporovat nebude …lidi tam maji vetsi zverstva …a v tomto duchu muzes pokracivat …:D premyslej nebud linej …:D

Další odpovědi
Bedy

Podobných otázek se tu řešilo v minulosti docela dost, stačí juknout.

Sledovanost videí dokáže trochu zvýšit i Websurf, konkrétně služba Videosurfování. Je to celý zdarma, stačí jen, když si budeš pouštět videa či prohlížet stránky ostatních uživatelů Websurfu. Nebo si za SMSku nějaký ty kredity koupit.
Víc informací včetně možnosti registrace najdeš zde: http://www.web­surf.cz/?ref=627­45

Ale hlavně záleží na obsahu videí – pokud je to něco nezajímavého, tak si to stejně cestu k divákovi nenajde – třeba takoví mladí kluci, co se nahrávají, jak hrají nějakou hru, to opravdu moc lidí zajímat nebude.