ElementCZ

Youtube kanál – budoucnost

Zdravím , s kamarádem jsme se rozhodli točit videa na youtube . Nechceme dělat lets playe , spíš komentované ukázky her , z jedné hry třeba pět videí apd. Také děláme videa z psp a tabletu . Budu rad , když mi sem napíšete , zda myslíte , že to má šanci uspět nebo zkusit něco jiného . Díky všem za radu !
Náš kanál – http://www.you­tube.com/user/E­lementFilmCZ?fe­ature=mhee

Nejlepší odpověď
SpeedyCZ

Nedělej reklamu…

Doplňuji:
Ps. Pokud chceš být úspěšný, musíš se naučit psát, takže psát správně čárky a diakritiku, tvrdé a měkké i/y apod..

Také nejlépe uděláte pokud uděláte nějaké „originální“ video.

Na youtube je přes milióny videí která točí let´s playe a gameplaye, a uspěje jen malá většina a ještě k tomu velice málo, protože vtip je v tom „zaujmout“ a to zvládne málokdo. Musíš se také třeba zviditelnit na sociálních médiích (Facebook, Twitter, MySpace…). Nejtěžší jsou začátky…

A ještě něco… Musíš mít charisma a věk… Viděl jsi snad na youtube nějakého 12-ti letého špunta s písklavým hláskem, který by byl úspěšný?

A neboj se, neradí ti hňup co na yt vkročil párkát za život.

To je vše… Hodně Štěstí…

Další odpovědi
anonym

1.) Nedělej reklamu
2.) Vůbec to není komentované
3.) Máš licenci / oprávnění k používání hudby?

dodatek 3.) Jelikož jí nikde nevidím budu sobec a za tuto zdejší reklamu nahlásím tvůj kanál že porušuješ autorská práva.
Doplňuji:
Nebudu si kazit život, nebudu nahlašovat ono YouTube to přece jednou zjistí… 🙂

GTA Andreas

Je to dobrý, rozhodně pokračujte. V názvech užívejte anglinu, jsme malá země. A tagujte videa, i když se říká že na tagy Google nereaguje. Množství komentů má větší váhu na sledovanost než tagy. Mě zaujala hudba na https://www.y­outube.com/wat­ch?v=JlCPaKuP­ZNY

Bedy

Osobně si myslím, že to budoucnost nemá, protože takových lidí na Youtube je celkem dost – pravda, častěji se jedná o lets playe. Jenže velký kámen úrazu je v tom, že ta všechna videa jsou na jedno brdo, jsou nudná, nezajímavá, prostě ty lidi to nebaví.

Uspěje jen málokdo.

Jestli se chceš trochu zviditelnit, budeš pro to muset něco udělat – propaguj kanál nebo jednotlivá videa na sociálních sítích nebo můžeš zkusit třeba službu Websurf.

Websurf je takový výměnný systém – ty koukáš na stránky nebo videa jiných, jiní koukají zase na tvoje stránky nebo videa.
Doporučuju ti používat Videosurfování – tam vložíš videa a pak halvně Paysurfování (stránka – tedy asi ten tvůj kanál) se ostatním uživatelům zobrazí na 60 sekund, takže mají čas si ho prohlédnout.
Dobrým vodítkem pro další vývoj kanálu může být Bestsurfování, kde ti ostatní prostě stránku tedy v tvým případě kanál) oznámkují jako ve škole. Hodnocení není veřejné, zobrazí se jen tobě – v podobě aritmetického průměru.
No a můžeš ještě kanál vložit do Manualsurfování, což je podobné jako Paysurofvání jen s tím rozdílem, že se stránka zobrazí na 10 sekund (samozřejmě člověk na ni může koukat déle – třerba ho stránka zaujme, ale lidi chtějí nastřádat co nejvíc kreditů, a tak na to juknou jen na 10 sekund).

No víc o tom Websurfu najdeš zde: http://www.web­surf.cz/?ref=627­45