marťa382

Když položíte zde na servru otázku,můžete ji také komentovat?

Myslím tím,např. poděkovat tomu, co vám odpověděl,nebo tak.Nebo lze jenom doplnit otázku?To mi jde ale jenom jednou.Omlouvám se,ale jsem tu nová. :)
Doplňuji:
Děkuju moc.:)

Nejlepší odpověď
annas

Vložíte otázku tak, jak jste udělala. Po odeslání můžete jen jedenkrát doplnit.

To ostatní, co chcete dodat, napíšete do diskuze. Někdy je diskuze zajímavá.

Další odpovědi
MacChill

Od toho je tu diskuze k otázce
Doplňuji:
Hanulko: nevracím stejně jako většina uživatelů a proto do diskuzí nepřispívám

hanulka11

můžeš pokračovat dále v diskuzi pod otázkou a jako poděkování dát palec

doplnit to jde jen jednou ano …

pokud odpovídáš a nikdo ti odpověď neohodnotí můžeš ale připisovat i vícekrát
Doplňuji:
ano ,diskuze se používá málo, ale někdy je zajímavá a plodná …třeba po několika dnech se vracím k odpovědím a zjistím, že se i diskutovalo, tak si to ráda přečtu …

také se vracíte k odpovědím a otázkám i o několik dní zpět?????

Sůwa

Taky tu nejsem dlouho a jako jedinou možnost jsem zatím našla využít „diskuzi“, ale moc se nevyužívá.
Já jsem neopisovala 🙂, jen jsem si šla číst maily a nechala otázku ve stavu, kdy ještě žádnou odpověď neměla. Aspoň to mám potvrzeno od těch nejzkušenějších.

marťa382

Mám ještě jednu otázku ohledně toho, jak to tady funguje.Když někomu označím otázku za zajímavou nebo odpověď za užitečnou,má to pro zadavatele otázky nebo odpovědi nějaký význam nebo výhodu?Děkuji.

hanulka11

sjeď si uplně dolů na stránku a tam se dočteš vše co bys měla vědět než tu začneš fungovat – budeš pak v reálu

hanulka11

http://www.od­povedi.cz/bodo­vani

a často kladené dotazy- kodex – podmínky servru Odpovědi.cz

marťa382

Děkuji,vše jsem si pečlivě přečetla :)