TheRoxx

Jak se podle vás zviditelnit na Youtube?

Tohle nemá sloužit jako propagace, takže v klidu čtěte dále, pokud tedy chcete. :)

No chci se zeptat, už natáčím asi 2 roky (začal jsem ve 13, tak jsem nečekal nějaký velký boom okolo mě) a za poslední dobu (do 15/16 let věku) jsem nabral nejvíce odběrů, něco okolo 500 za necelý rok, ale pořád si myslím, že je to málo. Přemýšlím, co udělat za upgrade, aby to přilákalo další lidi. Natáčím hry, ale mám dobrý komentář si myslím, neseká se to, natačím Lolko a hororovky, což většinu lidí baví, stříhám to a upravuju a mikrofon taky není špatný. No a přemýšlel jsem o webkameře, ale jsem ten typ člověka, co se strašně bojí udělat velký krok. Bojím se, že to bude chyba a bojím se neúspěchu, takže vůbec nemyslím na úspěch… nevypadám špatně a je mi 16, tak si myslím, že by to nebylo jak od 12letého dítěte. Ale radši chci napsat sem a vědět váš názor. :)

Odpovědi
SickBreed

Tak jsem si dal práci s tím se podívat na jedno tvé novější video. Pravdu máš v tom, že to nezní nijak hrozně, ale to je samo o sobě k ničemu. Ono to musí znít bezvadně, musíš mít ten náboj, bavit lidi, musí z toho čpít, že víš co děláš, mít to vtip a drive. To co jsem měl možnost poslechnout je prostě náctiletej kluk, co mluví k tomu jak hraje hru, charisma nula nula nic. Nenašel jsem naprosto nic, co by mě vábilo podívat se na nějaké další video. Co se mikrofonu týče, naprosto standardní USB mikrofon, teda hádám. Znít to dutě a ploše. Potřebuješ dynamický mikrofon a k němu mixák nebo externí zvukovku, pokud tedy chceš opravdu kvalitní zvuk. Obsah je naprosto standardní jako u ostatních youtuberů. To není problém, pokud bys to co děláš, dělal lépe než ostatní – děláš to průměrně (v tom nejlepším případě). Kamera to nezachrání, pokud se nevypracuješ osobnostně, není tam šance na úspěch žádná.