SpeedyCZ

Nejstarší, nejnovější a nejzhlédnutější video na Youtube?!

Dobrý den, velmi často mě při prohlíženi napadají tyto otázky:
Jaké video je na youtube nejstarší, nejnovější a nejzhlédnutější… Vím že když si to vygoogluju, tak se mi zobrazí milión výsledků odkazujících na několik videí (buď schválně, aby lidé viděli jeho video, protože nebudu jedinej koho to zajímá, a nebo s mýlenou domněnkou že to je ......... video)… Prosím o pravá fakta… Děkuji…

Nejlepší odpověď
anonym

vubec prvni video uploadovane v Dubnu roku 2005 na youtube je
„Me at the ZOO“, na kterem se jeden ze spoluzakladatelu youtube Jawed Karim 20 sekund vystavuje mezi slony

odkaz

http://en.wiki­pedia.org/wiki/Me_at_the­_zoo … nic prevratneho na tom videu ale nehledejte 🙂

/////

pokud hledate nejpopularnejsi videa, tak popularita se samozrejme v case meni, takze kazdou chvili jsou jiná, viz tento odkaz http://www.you­tube.com/vide­os?s=pop

//////

nejnovější ? to se asi nedá zjistit protože každou minutu na youtube přibudou stovky videí ruzne kvality …