karbo

You-Tube…

Prosím o radu jak stahovat videa.Děkuji
Doplňuji:
Mám nainstalováno,ale nevím co dál.

Nejlepší odpověď
casey

Ja stahuji videa z youtube pomoci firefoxu a doplnku Download Helper.
Pust firefox a nainstaluj doplnek dle odkazu:
https://addon­s.mozilla.org/cs/fi­refox/addon/vi­deo-downloadhelper/?src=cb-dl-mostpopular

Doplňuji:
No vedle prikazoveho radku vlevo se musela objevit ikona helperu: Takove 3 balonky, ktere se toci, kdyz spustis nejake video na youtube. Vedle teto ikony je sipicka smerujici dolu. Po kliknuti se ukazi moznosti stazeni v rozlisenich, kterych je video k dispozici. Klikni na jeden z nich a ulozit.
Jestli jeste neni neco jasne, pokracujme v diskuzi.