led

Klikať na sem dané odkazy?

VÝSTRAHA-NEPOUŽíVAŤ!!! Stalo sa, verím, že nechtiac
bola daná otázka s odkazom na stránku s TROJSKYM KOŇOM „www,Kartogra­fie.wz.cz“ Zverejňujem je zámerne ako VÝSTRAHA-NEPOUŽíVAŤ!!
Chápem tie útoky, ktoré sa spustili na Niikii.
Otázka:
Proti vírom je antivírová ochrana.
Vysvetlili by ste mi, prosím, spôsob ochrany pred ľudskou vlastnosťou „dôvera a zvedavosť“ pri otváraní odkazu na dvôveryhodnej stránke?
Doplňuji:
Bubca,
je to tak, ako píšete.
Presne preto som položila túto otázku, ako
VAROVANIE PRED PRíLIšNOU DôVERČIVOSŤOU

Nejlepší odpověď
anonym

To by mohl být problém.
Před zvědavostí spolehlivá! ochrana není.
Na to, a na důvěřivost se ti šmejdi spoléhají.
S úspěchem.
Vítejte do současného světa.

Další odpovědi
anonym

já bohužel patřím do kategorie těch zvědavých a důvěřivých,Nikiin problém včera byl,že se dost dlouho neozvala na první otázky jestli to udělala záměrně,proto se na její hlavu sesypala taková smršt,vypadalo to jako záměr,já nahlížím do každého odkazu který sem vkládám at se takové věci vyhnu nejen já,ale nezpůsobím škodu i druhým,škodí se tady už v různých formách ale věřím že takhle se nikdo mstít nezačne

mosoj

Děkuji za odkaz. Včera jsem tu otázku viděl ale jaksi jsem ji přeskočil, že se k ní vrátím. Pak zřejmě zmizela a já jsem na ní zapoměl.
Úplně s klidem jsem na odkaz nyní klikl. Ukázalo se mi Error a že stránka neexistuje.
Totˇ vše. Víte kolikrát se mi toto po rejdění po internetu stane a to můj antivir (placený)je schopný mě varovat předem abych na tu stránku nelezl a stejně na ni jdu a počítač jede od roku 2004 bez jakékoliv zachrany nebo obnovy ! Po příčinách nepátrám, takže v žádném případě nemohu tcrdit co je toho příčinou !! Všichni říkáte že máte PC zabezpečený, tak proč ta hysterie a odsuzování děvčete a učitelky.

anonym

Já měla včera odpolední,mám ve zvyku si poté v klídku projít otázky,myslím,že kdyby Miroslav nedal otázku smazat,tak jsem na její odkaz také klikla,protože to tak prostě dělám,chci vědět,na co se uživatel ptá!

Jahoda

Já jsem dostala včas info, tudíž jsem neklikla. Dostala jsem nápad, že když jsme tu někteří dostali e-mail se spamem, admini zareagovali a dali opatření, že spam už přes Odpovědi nikdy nepřijde na e-mail. Myslím si, že by se to mělo zavést i u zadávání otázek – nějaký antivir.

Radak

A jak DOPŘEDU poznám, že daný odkaz obsahuje vir? Zvědavost je důvod, proč vůbec jsem na Odpovedích.cz. Řešení je antivirový program, nebo hodit PC do kouta a už nelézt nikam.

led

Redak:
„…Zvědavost je důvod, proč vůbec jsem na Odpovedích.cz…“
Ano, súhlasím s tým dôvodom. Ale veď správna odpoveď je už v odpovedi „Řešení je antivirový program“ a tak ako urobil napríklad Miroslavst, okamžite varovať ostatných. Radšej planý poplach, ako žiadny s následnými škodami.