DenKoz

Jak se zbavit černých chlupů na břiše?

Zdravím u mé další otázky, na břiše mám černé chlupy vedoucí od pupku k porostu nad penisem. Když to vezmu žiletkou tak tam budu mít pruh který nebude ladit se zbytkem. Jak na to? Díky za odpovědi

Nejlepší odpověď
jáára

Zapalovačem.

Další odpovědi
Drap

Když je obarvíš, budeš je mít blonďaté. Pokud ti vadí, ohol celé břicho. Já bych to osobně nedělal. Mám chlupy na břiše už celou řadu let, a žiji s tím celkem spokojeně. Nikdy mi to nepřišlo jako nějaký problém.

iceT

Holit ne, raději depilací voskem u kosmetičky.

dubraro

Správně píšeš, že ať je odstraníš jakkoliv, nebude to ladit. Takže buď nic, nebo celé tělo.

anonym

pokud jsou černé a pokožka světlá pak je ideálním a trvalým řešením IPL

briketka10

Keplere

Vždyť je to Jugar/BAN–Braník/BAN atd.
tos nepoznal?

jáára

Co vám jugar udělal? nikdy mi nevadil. jsou tu horší.

Kepler

themerin: zase jeden, kterého vhodili dveřma a vlezl zpátky oknem…

themerin

Příspěvek smazán administrátorem.