Avatar uživatele
jenicekk

Jak se zbavit špinavych rukou od motoroveho oleje ?? Značka je to nutné !! :(

Včera jsem pracoval a spravoval své auto. Asi všichno ví jak to dopadlo.. mam uplne špinave ruce od oleje a od špiny z motoru ale bohužel mydlem co používam doma špina odstranit nejde.. Zítra jdu do práce a vypadám jak nakej pobuda co si ani ruce neumyl.. Prosím poradte co mam delat Děkuji mnohokrat :))

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4239 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Earl Sin

na tohle pomáhá Solvina

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

na takto položenou otázku je jediná odpověď – useknout ;{)> otázkou zůstává, chcete-li se skutečně zbavit svých rukou (což je poměrně radikální řešení), nebo jen té špíny…
Doplňuji:
lahny: za dotazy se body nedostávají. Musel by daný dotaz někdo označit za zajímavý

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Děda Louda

Konečné řešení: amputace. Jak tě vůbec mohlo napadnout pracovat rukama?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Sáhni mamině do krabice s pracím práškem a umej si tím ruce, pak je omyj mýdlem a nejlépe namaž nějakým krémem. Ještě lepší je když ten prací prášek smícháš s pilinama nebo jemným pískem, ale není nutné, jde to i tak.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Zkus kousek másla,potom klasicky teplou vodu,mýdlo.Funguje to bez problémů a kůže na rukou zůstává po umytí pěkně vláčná.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tau

Rada na příště: používat gumový lékařský rukavice. Já to dělám a nemám problém… Okoukal jsem to z britskýho seriálu Wheeler Dealers…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Kdyby jsi se zeptal člověka, který pracuje ve fabrice, tak ten ti odpoví hned, že SOLVINOU.Už na tvém dotazu je vidět, že jsi člověk z kanceláře a s dělníkama nemáš žádné vztahy.A nebo ti jde pouze o body??

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

na špínu od oleje, šmíru apod. jsem používal vazelínu, pak si běžně umýt ruce

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bubukaa

Kup si solvinu nebo nějaký jiný čistič na velmi špinavé ruce. Umyje témeř vše

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ddolenska

Vyper si v ruce několik kusů prádla v prášku na praní a budou jak od miminka.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek