jenicekk

Jak se zbavit špinavych rukou od motoroveho oleje ?? Značka je to nutné !! :(

Včera jsem pracoval a spravoval své auto. Asi všichno ví jak to dopadlo.. mam uplne špinave ruce od oleje a od špiny z motoru ale bohužel mydlem co používam doma špina odstranit nejde.. Zítra jdu do práce a vypadám jak nakej pobuda co si ani ruce neumyl.. Prosím poradte co mam delat Děkuji mnohokrat :))

Nejlepší odpověď
Earl Sin

na tohle pomáhá Solvina

Další odpovědi
quentos

na takto položenou otázku je jediná odpověď – useknout ;{)> otázkou zůstává, chcete-li se skutečně zbavit svých rukou (což je poměrně radikální řešení), nebo jen té špíny…
Doplňuji:
lahny: za dotazy se body nedostávají. Musel by daný dotaz někdo označit za zajímavý

Děda Louda

Konečné řešení: amputace. Jak tě vůbec mohlo napadnout pracovat rukama?

mosoj

Sáhni mamině do krabice s pracím práškem a umej si tím ruce, pak je omyj mýdlem a nejlépe namaž nějakým krémem. Ještě lepší je když ten prací prášek smícháš s pilinama nebo jemným pískem, ale není nutné, jde to i tak.

tom004

Zkus kousek másla,potom klasicky teplou vodu,mýdlo.Funguje to bez problémů a kůže na rukou zůstává po umytí pěkně vláčná.

tau

Rada na příště: používat gumový lékařský rukavice. Já to dělám a nemám problém… Okoukal jsem to z britskýho seriálu Wheeler Dealers…

anonym

Kdyby jsi se zeptal člověka, který pracuje ve fabrice, tak ten ti odpoví hned, že SOLVINOU.Už na tvém dotazu je vidět, že jsi člověk z kanceláře a s dělníkama nemáš žádné vztahy.A nebo ti jde pouze o body??

anonym

na špínu od oleje, šmíru apod. jsem používal vazelínu, pak si běžně umýt ruce

bubukaa

Kup si solvinu nebo nějaký jiný čistič na velmi špinavé ruce. Umyje témeř vše

ddolenska

Vyper si v ruce několik kusů prádla v prášku na praní a budou jak od miminka.