Amie

Černé vlasy – jaké je (ne)vhodné oblečení?

Chtěla bych se zeptat, když mám černé vlasy (lépe řečeno jsem si je nechtěně obarvila), zda to ovlivní můj šatník a co k takovéto barvě nesluší za barvu oblečení. Čeho bych se měla vyvarovat a naopak do čeho je vhodné jít. Samozdřejmě že záleží na oblečení samotném a i odstítu to vše je jasné, ale jestli máte někdo zkušenosti, budu ráda za každou radu.

Jinak pleť mám světlou a oči světle modré, kdyby to někdo potřeboval ;).
Doplňuji:
Neovlivní? Právě jsem si vzala žlutozelenou a vypadá to jako pěst na oko…

Nejlepší odpověď
Babsi

To jste zimní typ… docela závidím, já jsem blondýna se světlou pletí a vždycky jsem chtěla být černovláska, ale vypadala bych jako smrtka… :D
Takže přikládám několik odkazů, která vám poradí
http://www.oblec­tese.cz/1081/jste-zimni-typ-nebojte-se-barev/
http://magazin-2k.cz/barevna-typologie-zimni-typ/

Další odpovědi
Lucijej

Zimní typ:
hodné barvy na líčení:
neutrální béžová, ledově modrá, bílá, černá, červená, fialová, růžová
Barvy oblečení:
jasné chladné, ostře bílá, černá, rubínová, šarlatová, třešňově červená, sytá růžová, tmavofialová, výrazná zelená, velmi tmavě hnědá, sytě modrá, tmavě modrá, azurová, fialová
Šperky:
onyx, rubín, smaragd, chladně bílé perly, stříbro, platina, bílé zlato

Zdroj: http://www.prsten­.cz/index.php?ak­ce=casopis&cla­nek=barevna-typologie-aneb-jak-vypadat-svezi

Sůwa

Myslím, že přijde levněji zas přebarvit vlasy na původní barvu, než kvůli tomu měnit šatník 🙂.

kamila44444

Neboj, nic to neovlivní. Černá barva se hodí ke všemu. Jen si nedávej moc černých věcí, ať nejsi celá černá. :)
Doplňuji:

  • tobě se to třeba líbit nemusí..

Biedronca

Určitě né černé tričko, když máš černé vlasy. Mám také černé vlasy a k tomu hnědé oči.Hodí se barvy bilé, merunkové, světle fialkové, starorůžová, světloulince žlutá. Určitě né tmavě červená, oranžová, cihlová, křiklavá žlutá nebo zelená. Dle osobní zkušenosti, můj názor.