MetalLady

Na internetu jsem narazila na videa dívčin, které si na černé vlasy dávaly velice světlou blond. Máte někdo zkušenosti?

Někde na internetu jsem narazila na videa dívčin, které si na černé vlasy dávaly velice světlou blond, tak se ptám, má s tím někdo zkušenosti? Nezničí mi to vlasy víc než kdybych se obarvila opět na černou?

Původní informace
Na černé vlasy světlou barvu.

Odpovědi
gecco

Pokud jde o vlasy – neexistuje světlá barva, která by překryla tmavou…
Takže černé vlasy na blond znamená vlasy nejdříve odbarvit a poté dotónovat na požadovaný odstín…
Jen barvení (kvalitními barvami) vlasy může poškozovat – odbarvování je ´ničí´…
___
Tak si vyber…
😉

marci1

Zkušenost nemám, ale pokud bys chtěla přejít z černých vlasů na světlé, musí se to provádět postupně, na několikrát. Nejdříve o jeden odstín, pak další a další, jinak bys měla vlasy strašně „oranžové.“ Nejvíce vlasům škodí odbarvování. Návrat k černé by byl pak už jednodušší. 🙂