Lucky Strike

blond vlasy/tmavé obočí

Zdravím,

Jak se vám líbí nebo nelíbí, když má žena světlé vlasy (hodně světlé, téměř platinové) a černé výrazné obočí? Přijde vám to jako zajímavý kontrast nebo jako Marfuša?

Jde o to, že jsem si začala odbrvovat vlasy, ale mám přírodně černé a husté obočí. Moje přírodní barva vlasů je špinavá blond, mám hodně světlou pleť, ale uhlově černé obočí. Nyní se odbarvuji na hodně světlou blond, né úplně platinu, ale nemá to do ní daleko. Když tak jdu po městě, lidé na mě dost civí, tak si říkám, jestli to není tím kontrastem vlasy/obočí. Mám ho husté, ale upravené, udržuji jeho tvar.

Nejlepší odpověď
iceT

No a co kdyby sis obočí nechala upravit u kosmetičky?Myslím jako zúžit.Kosmetička určitě poradí lépe,ale myslím si,že zesvětlovat je fakt škoda,když obočí tvoří jednu z dominant obličeje a bezviditelného obočí je tvář jaksi bez výrazu.
Třeba já mám světlejší vlasy než obočí,a proto ho vymaluju trošku tužkou.

Další odpovědi
anonym

Chtělo by to navštívit vizážistku a nechat si udělat barevnou stupnici, která ti bude slušet. Není to pokaždé o tom, že co se nám líbí, je také oku lahodící.

M.

Nesnáším to, když má někdo husté tmavé obočí a k tomu světlé vlasy.

Natty*

Zajdi za kosmetičkou/vi­zážistkou. Ta poradí lépe. Jinak se mi nelíbí ani skoro platina, takže jako celek to asi nebude moc hezké (pro mě)

Lenča59

Někerým ženám sluší blond vlasy a tmavé obočí. No odbarvovat na světlejší vlasy je teda dost blbý když máš černé obočí !? Nech si vlasy takový jaký je máš. Spíš se odbarvuj na tmavo ;D

Lucky Strike

Mě se ten kontrast právě na některých ženách líbí.. viz. Madonna za mlada http://wallpa­perbases.com/wa­llpapers/wp-content/upload­s/2012/03/24/Y­oung-Beautiful-Madonna-Wallpaper.jpg

Ale jak tak pročítám rady stylistů a vizážistů, je to podle nich hřích :D Dlouhá léta jsem se barvila na černo, takže jsem obočí řešit nemusela. Jenže černá mě omrzela a líbí se mi hodně světlé vlasy. Zároveň se mi nelíbí světlé a nevýrazné obočí. Tak nevím, na své obočí jsem celkem pyšná, nechci si ho zničit odbarvováním. Přecejen vlasy si zesvětluji jen o pár odstínů, ale obočí, to by byl obrovskej zásah.