Ciss

Jak zamaskovat široké boky?

Mám hubenou postavu, ale veškeré tuky se mi ukládají do boků. Vypadá to pak hrozně divně, třeba v plavkách. Potřebovala bych poradit jak boky maskovat nebo nějaké cviky na zpevnění.

Nejlepší odpověď
anonym

naco zamaskovávat boky? vyděla jste někdy věstonickou venuši? ta jen dokazuje, že muži mají rádi masitý tvary ;D

Další odpovědi
Berušinka

Správná ženská boky má!
Kdybys to chtěla nějakým způsobem posilovat, tak nějaké cviky na bříško, na zadeček.

jahudka_vlm

Používám černé kalhoty a volnou halenku s tím, že mám vždy nějáké korálky, na které dám důraz aby mě nikdo nekoukal pak na zadeček 🙂

ReHu

Pro zamaskování širších boků je vhodné linie oblečení „rotříštit“ a pozornost očí upoutak jinam.
Takže např. halenky a trička ne do pasu, ale na boky, pro rozdělení délky, nosit sáčka, vyhnout se jednoduchým jednobarevným šatům. nebo přidat třeba volnější pásek apod.
Vhodné jsou i trochu výraznější šperky, ne zcela kolem krku, ale trochu delší, aby se oko zahledělo na ně.
Tak nějak v tomto duchu 🙂

FOG

Jenifer Lopez si nechala voperovat inplantaty do sveho pozadi,aby bylo vetsi.
Spravna zena ma mit tvarovanou postavu.