yukí

Jak mýt černý oči..?

Doplňuji:
jak mít černé oči…?děkuji;)

Nejlepší odpověď
Drap

Nejlépe jako každé jiné, vodou

Další odpovědi
mojitek

ale ale,oči se přeci neumývají :o)

hanulka11

i když si je umyješ,budou stále černý
Doplňuji:
barvu očí nezměníš ta je nám dána- jedině koupit barevný čočky :D:D: ale černý oči bych nechtěla – buď ráda jaký máš a že dobře vidíš a nevymýšlej nesmysly

briketka10

a nemyslela čím je odlíčit od řasenky nebo tužky ??
http://www.go­ogle.cz/#hl=cs&s­ugexp=frgbld&gs_­nf=1&pq=odli%C4%8Do­va%C4%8D%20o%C4%8D%C3%AD­&cp=14&gs_id=1a&xhr=t&q=­odli%C4%8Dova%C4%8D+o%C­4%8D%C3%AD+ma­ry+kay&pf=p&scli­ent=psy-ab&oq=odli%C4%8Do­va%C4%8D+o%C4%8D%C3%AD+&­aq=&aqi=&aql=&gs_l=&pbx­=1&bav=on.2,or­.r_gc.r_pw.r_qf­.,cf.osb&fp=3c2532f­453ba47ee&biw=1052&b­ih=521
http://www.go­ogle.cz/#hl=cs&s­client=psy-ab&q=odli%C4%8Do­vac%C3%AD+ml%C3%A9ko&oq=­odli%C4%8Dova&aq=2&a­qi=g4&aql=&gs_l=hp­.1.2.0l4.0l0l3l1302l­0l0l0l0l0l0l0l0ll0l0­.frgbld.&pbx=1&bav=­on.2,or.r_gc.r_pw­.r_qf.,cf.osb&fp=3c2532f­453ba47ee&biw=1052&b­ih=521
http://www.go­ogle.cz/#hl=cs&s­ugexp=frgbld&gs_­nf=1&pq=odli%C4%8Do­vac%C3%AD%20ml%C3%A9ko&c­p=15&gs_id=48&xhr=t&q=o­dli%C4%8Dovac%C3%AD+u­brousky&pf=p&scl­ient=psy-ab&oq=odli%C4%8Do­vac%C3%AD+ubro&aq=&a­qi=&aql=&gs_l=&pbx­=1&bav=on.2,or­.r_gc.r_pw.r_qf­.,cf.osb&fp=3c2532f­453ba47ee&biw=1052&b­ih=521
Doplňuji:
tak nezbývají než ty černé čočky, chceš být asi EMO viď..

Petra09

Ja z vas nemuzu:))..Ale jestli spis tazatelka nemyslela mit? To by pak slo hure protoze asi ani cerny cocky nejsou,nekdo rikal ze se vyrabeji jen cokoladove hnede.A jestli oci myt tak jako pise Drap jako kazde jine:)

alexandra

Taky jsem chtěla podobně vtipně odpovědět,ale už jste mě předběhli.Tak třeba já si myju oči odličovačem,ale mám je zelené.
Ale pisatelka určitě chce mít černé oči,tak snad se neurazila,že ji tak nenápadně upozorňujeme na hrubku.Jinak asi čočky,ale nevím jestli jsou černé.
Doplňuji:
Asi nám bude muset chudera ještě vysvětlit,co vlastně myslela,
až si to všechno přečte.

Damiana

Jedině kontaktní čočky. Klidně to vyzkoušej, není to jako kérka, až tě to omrzí, vyhodíš. Já ti rozumím, zkusit se má (skoro) všechno, co ti neublíží a tohle je jen móda, a bez ní by byla nuda. Mě EMO nebere, ale je to tvoje věc.
Tady je máš:
http://www.top-crazy.cz/produc­t/crazy-cocky-nedioptricke/crazy-cocky---black-out-_2-cocky_-/522

briketka10

zkuste si tam napsat e-mail a ověřit, ale vidět by přes ně být mělo..
jinak by je neprodávali ani s roztokem a nepsali, že vydrží v očích 3 měsíce 🙂

alexandra

No to je úžasné,to jsem vůbec nevěděla,že takové čočky existují.
No vidíte,zdánlivě divná otázka a jak se člověk může na stará kolena poučit.
A ani nejsou ty čočky moc drahé.Je přez ně vůbec vidět?

briketka10

http://www.top-crazy.cz/cate­gory/zbozi-dle-barvy/cerna/55

tady je odkaz na pěkné čočky jsou tam i černé..