misus

emo............

kdy byste chtěli být emo čím by ste začli? (myslím tim učes jak y byste měli atd.) diky
Doplňuji:
je nekdo s vás emo?

Nejlepší odpověď
MacChill

Začal bych návštěvou psychologa

Další odpovědi
martyuno

Abych pravdu řekl, poslední dobou se nestačím divit. Přílivová EMOvlna řádí jako tsunami už i v mém okolí, je to DĚSNĚ IN a tak se s vámi musím o své postřehy podělit…

Stručně řečeno: EMO (z EMOtion, nebo též EMOtive) lidé jsou podivná sebranka pozérských individuí, kteří si o sobě myslí, že jsou něco extra. Ze sociologického hlediska se jedná o okrajovou sociální kulturu, která vznikla někdy už v osmdesátých letech minulého století, kdy někteří mladí lidé nevěděli, jak by na sebe ještě upozornili, a tak se z nich stali EMOVÉ.

Nyní trochu teorie. EMO lidé se dělí na Emo boys (emo chlapce) a Emo girls (emo dívky), ale velký rozdíl mezi nimi není. Jedná se vesměs o bezpohlavní zrůdičky, které zakrývají svou sexualitu. Mnoho z nich dodnes netuší, jakého pohlaví vlastně jsou, a zda se jim líbí muži nebo ženy. Často nosí upnuté kalhoty, a to i v létě, obvyklý je také piercing rtů, obočí a jazyka, což je samozřejmě nehygienické. Zejména chlapci se výrazně líčí, barví si vlasy načerno a češou je na stranu s tím, že jim ofina padá do očí. Je s podivem, že si ještě nenechávají narůst malý knírek pod nosem. Někteří se k tomu ještě tu a tam jen tak řežou do rukou žiletkou, aby tak na sebe a na to, že je nikdo nechápe, ještě více upozornili…

EMA najdeme nejčastěji asi mezi třináctým a patnáctým rokem, protože to je právě to nešťastné období, kdy je člověk nejvíc frí, kůl a hepy. Občas ovšem vyznávají EMO styl i jedinci kolem dvacátého roku a výše. Výraz „EMO“ je v posledních letech také používán na internetu jako urážka. Častují se tím jedinci, kteří se jeví jako psychicky labilní nebo s oblibou rozebírají své osobní životy na veřejných diskusních fórech, což nikoho nezajímá.

Stručně řečeno, doufám, že tahle mánie brzy zase pomine, protože na tom fakt neshledávám nic kladného. Jediný způsob, jak tyhle lidi přivézt zpátky do normálního životního stylu, je nejspíš jejich totální zesměšnění a ignorace. Jestli jsem se tímto někoho dotknul, omlouvám se, ale na druhou stranu je zde šance k zamyšlení, nemyslíte?

Drap

Nikdy by mně ani ve snu nenapadlo dělat ze sebe blba, tak bych ani ničím nezačínal

Ella

nabarvila bych si vlasy na černo, měsíc si je nemyla, s pořádnou patkou přes celý obličej anakoupila bych si zásobu černých tužek na oči a černýho laku…
ještě nahodit smutnej ksicht, do uší sluchátka s podřezávací hudbou a bude to jako třetina teenagerů v této době…

led

emo to nie je len obliekanie, účes a make up. Je to aj spôsob správania a filozófie.
Za mladi sme preskákali rôzne štýly, dnes už len nad tým krútime hlavou.

balca

nesmysl

Mapel

Nechtěla by jsi být sama sebou a ostatní tě napodobovat? Nikdy jsem nechtěl být stádem, ale abych byl nezaměnitelný.

ReHu

Emo sem nechodí. Ty mají zcela jiné zájmy.

briketka10

http://www.go­ogle.cz/search?q=e­mo&hl=cs&prmd=im­vnsl&source=lnms&tbm­=isch&ei=o3MuT9WEK­qak4gTFhtmVDg&sa=X&o­i=mode_link&ct=mo­de&cd=2&sqi=2&ved=0CBkQ_­AUoAQ&biw=1067&­bih=535#hl=cs&tbm=is­ch&sa=1&q=emo+%C3%BA%C4­%8Desy+pro+d%C3%­ADvky&pbx=1&oq­=emo+%C3%BA%C4­%8Desy&aq=5&a­qi=g8g-S2&aql=&gs_sm=c&g­s_upl=7862l1039­0l0l14292l6l6l0l1l1l2l12­70l3667l3-1.0.2.1.1l5l0&bav=o­n.2,or.r_gc.r_pw­.,cf.osb&fp=dc28431­e76258d93&biw=1067&bih=5­35

http://www.go­ogle.cz/search?q=e­mo&hl=cs&prmd=im­vnsl&source=lnms&tbm­=isch&ei=o3MuT9WEK­qak4gTFhtmVDg&sa=X&o­i=mode_link&ct=mo­de&cd=2&sqi=2&ved=0CBkQ_­AUoAQ&biw=1067&­bih=535#hl=cs&tbm=is­ch&sa=1&q=emo+o­ble%C4%8Den%C3%AD&oq=e­mo+oble%C4%8Den%­C3%AD&aq=f&aqi=g2&aq­l=&gs_sm=s&gs_u­pl=1920l6665l0l15289l9l9­l0l4l4l1l1538l3906l3-1.6-1.1.1l5l0&bav=o­n.2,or.r_gc.r_pw­.,cf.osb&fp=dc28431­e76258d93&biw=1067&bih=5­35

snad si vybereš..

Ničim bych nezačala ani nezačnu protože vim že by me rodiče zabili ;)

hippeace

hlavně musíš začít vírou je to něco jako zájmová skupina ale jestli se chceš jen tak oblíkat a česat tak promin ale v tom ti radit nebudu. kdyby jsi zašala tou „vírou“ tak piš na email