Mislok

Barevné kontaktní čočky na hnědé oči

Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli někdo neví o modrých nebo zelených čočkách, které by zakryly hnědé oči a byli přirozené, byla jsem u kontaktologa a on mi vybral modré, které nezakryly ani nebyly nijak přirozené, už jsem vyzkoušela i zelené, ale také nic, nechápu že třeba taková Megan fox má hnědé oči a není to vůbec poznat, kdyby jste něco věděli tak bych byla moc vděčná, popřípadě můžete přidat i Vaše fotky s čočkami.

Zdroj: http://www.po­radte.cz/nejen-pro-zeny/6798-barevne-kontaktni-cocky-na-hnede-oci.html

Odpovědi
Melkor

Hnědé oči jsou fajn :)

houbín

Není škoda zakrývat přirozenou barvu očí? :)
Musíš si vybrat čočky tmavší, než jsou tvé oči. Jinak nic nepřekryješ. U těch hnědých očí si asi moc nevybereš.

pusinka50

Vždy jsem chtěla mít hnědé oči. Obličej je pak nějak výraznější než s modrými. Nechápu dost dobře, co se ti na sobě nelíbí, ale jestli chceš někdy změnu, tak s barevnými čočkami toho na hnědé oči moc nedosáhneš. Změň spíš líčení očí