Die Book

Jak udělat z hnědých očí modré?

Nejlepší odpověď
anonym

Někoho popros, ať ti dá pěstí, nebo si kup barevné čočky 🙂
http://www.coc­kyhk.cz/barev­ne-cocky-crazy-glow-blue-uv-svitici-2ks.html

Další odpovědi
Wnaty

Kup si barevné čočky. Prodávají se dioptrické i nedioptrické.
Svou DNA nezměníš, aspoň prozatím ne.

Awe

J. Mengele by věděl

Bičiště

Křížením

Radius

Pokud by to stačilo na fotce (obrázku) tak to jde, kdo dělá např. s Photoshopem, umí fotku předělat (výrazně vylepšit). Viděl jsem, jak se vylepšují fotky pro časopisy nebo různé stránky, aby měli lidé dokonalou pleť, správnou barvu, nebyly tam žádné pupínky, jizvy a nedokonalosti atd.

Když se nějaká hezká dívka podívá do časopisu na fotku a pak na sebe v zrcadle, hned je smutná, neuvědomí si, že dívka v časopise je nalíčená od profíků, perfektně vyfocená lidmi, kteří se na to specializují a fotka je upravená aby vypadala co nejlépe a nebylo to moc poznat. Protože obal (titulní strana) prodává časopis a tak se to vylepšuje. Jde zkrátka o velké peníze (zisk z prodeje). Redakce takových časopisů sledují konkurenční časopisy (naše i z ciziny) aby věděli o čem psát a jaké tam dávat fotky…