Jak se vyvarovat uklouznutí na listí?

Moc zábava to není si takto vyhodit z kopýtka.

Nejlepší odpověď
briketka10

http://www.zdravi-sport.cz/sportovni-potreby/trekingova-hul-king-camp-travel/
uvažuju už dlouho o této hůlce i když nejsem bába, ale to mokrý listí mi taky vadí
a jsem po třetí operaci kolene a nerada bych šla na další !!
na konec té hůlky se dá v zimě sehnat do ledu bodec :))
Doplňuji:
ještě nosím neklouzavý boty a jaký nosíš ty česílko ??
ty hůlky se prodávaj různý, kámoška má skládací
modrou s baterkou úplně perfektní :))

Další odpovědi
anonym

Já považuji uklouznutí, čili smyk, za nečekaný pohyb, který se dá těžko předvídat, těžko koordinovat a prevence na 100% není možná, takže se uklouznutí nelze vlastně úplně vyvarovat. Proto je tolik úrazů, způsobených uklouznutím. Počkej až listí zmrzne, to to teprve pojede! Pokud tedy máme na mysli uklouznutí za pěšího pohybu. Abych se přiznala, při řízení auta dovedu mnohem lépe odhadnout místa, kde může hrozit smyk a když už k němu dojde, zvládám ho ve voze rozhodně lépe než na nohou a v neposlední řadě používám dobré vhodné pneumatiky, protože prevence je v obutí. To bude ten správný závěr a odpověď na tvůj dotaz! Správné obutí, boty,

Kukucz

Choď po jehličí.

Conchus

Nechodit po listí

anonym

kukucz, tak mi jej tam rozházej pod listnatými stromy