Avatar uživatele
Drap

Jak se vyrovnáte s prohibicí ?

Dnes byla vyhláčena prohibice na veškerý tvrdý alkohol. Dotkne se vás to nějak ? Mně osoně vůbec ne.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, anonym, aramah, iceT, alenad před 4241 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

Chudáci alkoholici…
Mě osobně se nějaký zákaz alkoholu nějak netýká,když budu potřebovat rum na pečení,tak jsem si před časem koupila malou pleskačku,a rum by se dal nahradit griotkou-je griotka taky tvrdý alkohol?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Michal Kole

Chlastat nemůžu jsem pod lékama !

Nekouřím – nemohl bych dýchat, když jdu do schodů

nefetuji – už mám v sobě dost návykových látek – léky od mojí pani doktorky

Nerozmnožuji se – je to nehygienické, vzníká dítě a přenáší se nemoci

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Nedotkne, protože jsem pít ještě nestihla začít a kvůli prohibici jako provokatér s tím ani začínat nebudu.
Pokud dostanu chuť na rum, tak si koupím pralinky, tam prý se vůbec rum nedává, takže mám naději na přežití.
Doplňuji:
Ad Ice T: na pečení úplně stačí rumová esence. Pokud nebude rum bezpečný, tak ta určitě. Právě dnes jsem o tom přemýšlela. Ať chceme nebo ne, vánoce se blíží a nějak vyřešit tuhle nenahraditelnou vůni bude třeba.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Vůbec ne, u nás se nepije tvrdý alkohol.
A vínko to už nusí bejt sakra důvod..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Je mi to jedno,já už to sezení v hospodě beru spíše jako ztrátu času.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

kořalku moc nepiju a pokud ano mám ve sklepě demižon domácí slivovice.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
alenad

Tak to si myslím , že se dotkne každého ! Ne kvůli chlastu – ale čím se zaplácne ta 18 milionová díra – která vznikne po úniku dph z alkoholu ?
No to mě potěš – bude hůř …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Já jsem úplně v klidu. My s mužem žádný alkohol nepijeme, takže se nic neděje. Na podlévání masa stejně používám kvalitní víno, někdy pivo, a to Coitreau, které mám pár let ve špajzu kvůli flambování crêpes Suzette „asi“ pančované nebude.
Ale včera jsem se docela pobavila. Při zakončení večera ve Varech to v Puppu v vypadalo jako na funuse. Pinglové sice tradičně v černém, ale ta schovaná Becherovka v Becher's baru, to vypadalo fakt divně. Jako by u té tryzny ještě něco chybělo…
http://www.you­tube.com/watch?v=zip­J0Ee4x40&featu­re=youtube_gda­ta_player

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Tak za prvé,nevím co je to prohibice,v googlu se mi to nechce hledat a jestli se to dotkne i mě,tak ruku do ohně nevložím!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

tak, osobně, rodiče dneska měli vínečko, já jsem byl s kamarádem na pivečku, vzal jsem domácí slivovici, mám barmana známého, takže až nám došla slivovice, nalél nám zelené, prostě pohoda :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Mně je prohibice šumafuk.
Doma si dám skleničku bílého. Vínka. A budu maximálně spokojená.
A mám od loňska v záloze lahvinku ginu. Kdyby byla krize. Bombay Saphire. Okolkovaný a mňam 🙂 A možná by našla i becherovka 🙂.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jmhad

včera jsme zrovna začali pálit letošní nadúrodu třešní.Chlastu bude dost.Kolegovi je už 80 a vidí,běhá,seká trávu i dřevo a má pořád chuť na ženský.Prostě domácí bílá je lék.Ten ochucený líh z brambor v obchodech jsme stejně nekupovali

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iwrana

Uvítala bych,kdyby to už tak zůstalo napořád.Hodně lidí by bylo spokojenějších­.Agresivní ochlastové by neohrožovali slušné lidi,manželky pijáků by si také oddechly.Bylo by málo alkoholiků,kteří by se museli léčit v léčebnách za peníze nás všech.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Sůwa

Kdyby tu nešlo o ohrožení života, tak z toho mám škodolibou radost 🙂. Už vidím ty protažené xichty v některých putykách nižších úrovní, kde nutně budou muset zrušit zaběhnuté rumové rituály a někomu se možná i uleví.

před 4241 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Taky souhlasím. Jen aby to pomohlo i rodinám pijanů.

před 4241 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
tom004

Naprostý souhlas.

před 4241 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek