zjentek

Jak se v důsledku prezentuje člověk, který myslí, že je na tomto světě důležitý?

Jak se takovýto jedinec prezentuje?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Nebýt zjentka a velkých brambor, tak žereme samý malý! 😉

Další odpovědi
Disraeli

Jako zjentek. 😝

Filip84

Jako Ty, ne? 🙄 Proč se ptáš, když to víš? 🙄🙄

A nebo Rokio🤪, král škrotů. A další by se tady našli! 🙄

Kelt

Každý si myslí, že právě on/ona je nejdůležitější. Otázkou je, zda si to myslí okolí. Takový poustevník se nevnucuje, ale pro okolí je důležitý. Například.

Ametyst

Za volantem předjíždí všechny hlava- nehlava. Nejraději by jezdil s majáčkem na střeše, to už by nedodržoval vůbec žádná pravidla.

Rokio

Já si to nemyslím. Já vím, že jsem pro svět důležitý.

Mám k tomu několik důvodů. Zde jsou:

  1. přispívám dlouhodobě na charitu
  2. půjčoval jsem školní pomůcky žákům na ZŠ a daroval jsem sladkosti
  3. poskytoval jsem poradenství na dětském webu
  4. dlouhodobě radím na youtuberům při hraní hry Gothic
  5. chovám se šetrně k přírodě
  6. vytvářím hodnoty pro společnost
  7. obćas pomůžu občanům města, ve kterém žiji (dnes jsem např. upozornil na spadlý předmět a podal jsem ho slečně)

Filip84

Kelt: Čím je „pro okolí důležitý“ poustevník, mohu-li se zeptat? 😃

zjentek

Kelte, a poustevníka zajímá okolí, které „myslí“? 🤔