Rokio

Jak se stát v dnešní době urozeným?

Co když chci zůstat Moravák. Mohu se stát člověkem s modrou krví?

Odpovědi
Disraeli

Zřídit u nás aristokratický systém, společnost a pak si dát nějaký titul a opatřit potřebné věci. Nebo získat šl. titul tam, kde je to dnes možné (i tak můžeš zůstat „Moravákem“.. ale nebude z tebe urozený Moravan. Zkrátka budeš mít titul nehled na to, že jsi Moravna – s čímž to nebude mít žádnou spojitost).
Můžeš konat nějakou dobročinnost a podobně a pak doufat, že tě třeba královna Alžběta II. povýší do šlechtické ho stavu (ani nemusíš mít jejich občanství), šanci zvýší, když si tě všimne, když se s ní seznámíš a udělí ti audienci. Může z tebe být sir Rokio. ;)

hapiky

Dnes bych nehledal urozenost, ale spíše etiketu.

Drap

Ano, oženit se do zahraničí, do země kde uznávají šlechtické tituly. V některých zemích, můžeš titul vyženit. Ovšem nevěsta bude muset být ze šlechtického rodu.

Disraeli

Urozený je ale člověk šlechetný, to můžeš být i bez šlechtického titulu. ;)