jbnpjnecjv

Jak se posílá balík přes zásilkovnu, když neznám osobní údaje příjemce?

V aplikaci to po mě chce jméno, telefon a mail příjemce ale já myslel, že stačí vybrat výdejní místo v jeho blízkosti a potom mu poslat kód pro vyzvednutí.

Bez toho abych tam ty údaje napsal mě to ale dál nepustí takže tam mám dát smyšlené jméno telefon a mail?

Odpovědi
Drap

Potom dostane informaci k vyzvednutí na smyšlený mail, nebo telefon

Filip84

Podle ustanovení čl.3.2 bodu II. Obchodních podmínek Mezi Námi – služba odesílání zásilek mezi spotřebiteli (dále také „Podmínky“) odesílatel je povinen v Aplikaci uvést správné, úplné a srozumitelné údaje identifikující jeho osobu, osobu Příjemce, Místo doručení a údaje k Zásilce. Odesílatel je povinen uvést zejména následující: jméno, příjmení, případně jiné údaje umožňující identifikaci Příjemce Zásilky, včetně telefonního kontaktu a emailu.

Pokud neuvedeš správné, úplné a srozumitelné jméno, příjmení, telefonní kontakt a email příjemce, poštovní smlouva s Tebou uzavřena nebude. Tečka. 🙄

Uvedeš-li jiné, než správné, úplné a srozumitelné jméno, příjmení, telefonní kontakt a email příjemce, tedy, např. smyšlené, poštovní smlouva bude neplatná ex tunc. 🙄

Zdroj: https://files­.packeta.com/web/fi­les/VOP_Mezina­mi_Zasilkovna­.pdf

elkon

To je dost na hlavu, když chceš poslat zásilku a nevíš komu.👎

jbnpjnecjv

Díky všem za odpovědi už jsem si poradil, v podstatě stačí zadat email ke kterému mám jako odesílatel přístup, protože na něj přijde informace o doručení včetně kódu pro vyzvednutí a ten potom přepošlu příjemci spolu s informací na kterém výdejním místě se zásilka nachází (do Z-boxu to nejde, protože ten se otevírá pomocí aplikace)