Mexx

Jak se pomstít zlému člověku?

Potřebuju se pomstít jednomu sprostému a arogantnímu člověku. Poradíte mi nějakou pořádně zlomyslnou rošťárnu? Tvarůžky pod stolem jsou ohrané, chce to pořádný kalibr.

Nejlepší odpověď
Ella

pokud se chceš někomu mstít nejsi o nic lepší než ten zlý člověk…

Další odpovědi
Andělé

Zlému člověku se pomstou nepomstíte,ale pouze sama sobě.
Z čeho zlo žije? Potřebuje zlou výživu,tj.jakou­koliv negativní energii. Už jen Vaše pomstychtivé myšlenky jsou zlé,tím ho okamžitě nabíjejí,Vás vysávají a sakra oslabují! Pomsta je slabost a na tu zlo číhá. Nějakou negativní ozvěnu,nevyrov­nanost,ze které roste a sílí.Vy ho chcete posílit?
Jen ten,kdo je nad věcí,věří sám sobě a posílá zlo zpět,nad ním zvítězí. Když se nezabýváme tím,kdo nám ublížil a nemůže nás strávit,posíláme mu zlo zpět,protože se nemá na nás čím přiživit.
Nic ale není zadarmo.Každý jsme se se zlem setkal a setkáváme,chtěli se někomu za to pomstít,ale tudy cesta nevede. Pokud se nechcete vydat cestou do záhuby,ale cestou poznání,naučte se se zlem správně zacházet a brát ho jako nástroj k Vašemu vývinu. Pak platí,že vše zlé je pro něco dobré.:)

Damiana

Nemsti se. Zbytečně si přiděláváš starosti s někým, koho bys mohla mít na háku. Je to jeho problém, jak se chová on, ne tvůj, tak se tím nezaméstn
Doplňuji:
…nezaměstnávej. Hloupý je on, protože škodí a provokuje. Tím pádem má asi i problém se své hlavě. Jsem pro přímé řešení – pokud to jde. Reaguj na danou situaci, vytmav mu to na místě, ale nenech se užírat i dál. Normálně ho(to) spláchni… Jinak by tě sakra dostal. A za to žádný pitomec nestojí.

Drap

Způsobů jak se pomstíš jde vymyslet mnoho. Pamatuj však na to, že dříve či později se to zřejmě otočí proti tobě. Zlého a arogantního člověka nějakou mstou nevyléčíš, ba naopak, bude se to tím ještě zhoršovat.

badisko

pomstou niceho nedocilis …je sprosty?…a arogantni ?…to ja taky a nikdo se mi tady ani nikde jinde nemsti…;D…tak se nechovej jako dite a hod to zahlavu…!!!

GM

Na pomstu se vykašli, ta ti nakonec uspokojení nepřinese. Věz, že na každou svini se vaří voda, někdy to jen trochu déle trvá.

anonym

Pomstu nemám ráda. Je to negativní jednání a není potom horší než to, co se stalo Tobě. Nemusíš věřit hned na „boží mlýny“, ale věř tomu, že zlá akce přinese jenom zlé výsledky. Každý takový hajzlík nakonec na svoje jednání doplatí.

huxa

jestli se mu vážně chceš pomstít, příště, až si k vám dojde vypůjčit např. mouku, zalži mu a řekni, že ji také nemáte, muhaha

studium

Vždycky jsem zastávala názor,že když se budu chovat jako člověk co mi ubližuje,budu stejná jako on.Pomsta útěchu nepřinese,naopak agrese útočníka vzroste.Nejlepší obranou je nevšímavost nebo s úsměvem-no jo ty víš všechno nejlépe apd.No já jednou měla taky takového spolužáka-byl na mne hrubý,urážel a dělal naschvály-trpěla jsem -no a pak jsem se dozvěděla,že se do mne zamiloval......Blbé vyjádření náklonosti,ale bylo to tak.Pak se jednou zranil a já ho vedla domů a přiznal se.Stal se z něho můj ochránce.Neříkám,že to samé máš ty,ale nevychovance zlikviduješ nevšímavostí,ús­měvem........zkus to

Werwolfo

Inspirace typu „pomsta“ :D
http://www.you­tube.com/watch?v=ta­ihTYryp8g

petula7211

Pomsta, která nikomu neublíží, ale naštve http://www.da­rekzprdele.cz/

led

ocko,
„zlá akce přinese jenom zlé výsledky. Každý takový hajzlík nakonec na svoje jednání doplatí.“
myslíte, že náš neúnavný cenzor a kritik tieto vaše slová pochopí?

anonym

Pamatuj, že se to obrátí proti tobě.

led

česílko myslíte mňa, alebo ocka?

annas

led, opět se projevil nedostatek v časovém řazení příspěvků.

Msta ale učitě souvísí se závistí, jejímž vyvrcholením je nenávist. Tu vymyslel člověk, který kvůli ní často" ztrácí" zrak i rozum.

Někdy mně tato vlastnost přopadá apriorní, totiž že se s tím člověk rodí. ☹