mirekborek

Jak se pomstít rodičům, když mi pořád zakazují pc?

Moje máma s tátou mi pořád zakazujou pc ale sami jsou na něm pořád chci se jim pomstít ale nevím jak. Chtěl jsem zablokovat wifi ale nešla by mě a to mi vadí díky za odpovědi.
Doplňuji:
prosím ne kraviny díky

Nejlepší odpověď
gecco

Třeba – nauč se česky – to bude fááákt drsná pomsta…!

LOL
Doplňuji:
Ne kraviny???
Myslíš, že umět česky je „kravina“??? – to seš dobrej kousek – nebo spíš kus…
Ale dobře – nauč se ovládat router tak, abys jej rodičům dokázal „zablokovat“, ale tobě „šel“.
Pak se douč něco sítí, trochu teorie – najdi si práci, od rodičů se odstěhuj, kup si vlastní byt, vlastní počítač, vlastní připojení – a už se nebudeš muset dál mstít…
😛
Je to lepší?

Další odpovědi
iceT

Hele,a co tak rozbít počítač?
Pak na něm nebude nikdo a třeba s tebou budou rodiče trávit víc času.....

jpau

Myslím že už jsi sám o sobě dostatečná pomsta 🙂

JájsemRaibek

Jo aha, ale nešla by mně, hmm to je od tebe moc hezké.
Doplňuji:
Dobrá, tak kraviny ne. Víš co, zavolám tvým rodičům a řeknu co na ně chystáš. Bude to stačit jako pomsta?

Drap

Pamatuj si, že každá pomsta se dříve či později obrátí proti tobě a bude ještě bolestivější.

marci1

Nevymýšlej hlouposti, uč se do školy, pomáhej doma, chovej se slušně a uvidíš, že budeš moci být na PC více ! Trošku myslet „mirkuborku“:-))

ivzez

Udej je na sociálce. Ta tě podle norského vzoru odebere rodičům
a předá do dětského domova, nebo pěstounům – homosexuálům …

Vzpamatuj se! Jakápak pomsta??!!

quentos

Zdejší admin se vám taky pomstí, třeba soustavné porušování kodexu. Otázka byla nahlášena jako závadná.

anonym

Plosit offšem můžeš,prože to jediné ti zbývá??

Ňuňátko

Řekni rodičum že se ti nelíbí že oni ti zakazují aby jsi byl pořád na pc ale oni tam sami pořád jsou. Dohodněte se kolik času budete trávit na pc. Nemusíš se mstít stačí domluva. ;)

gecco

iceT → ;-DDD

iceT

Tož co jiného chceš taky poradit?Když ne já,tak ani oni nebudou na pc.Hotovo,tečka.:-)