Al .

Jak se nazývá opak podpantofláka?

Nejlepší odpověď
klumprt

Domácí tyran, násilník.

zjentek

Tohle je otázka vyloženě pro ženský pohlaví, to „dámy“ si musí udělat jasno, jak budou DOMA dávat a dle toho také brát. My chlapi ovšem samozřejmě víme, že odpověď na tvou otázku zní- CHLAP! Z toho logicky vyplývá, hraje-li v domácnosti ženská roli chlapa, že se dříve či později dopracuje situace, kterou ve svý odpovědi trefně popisuje klumprd. Ovšem NE VŽDY, protože… nezapomínejme, že ještě jsou tady stále ti podpantofláci. Buď jak buď, v týhle fázi je VÍCE NEŽ ZŘEJMÝ- jak ženský dávají, TAK berou! A to se bezesporu někde odráží a ZVLÁŠTĚ ZŘETELNÝ je to pak při sexu! Buď jak buď, toužit doma po chlapovi a zároveň si jej chtít vycvičit k obrazu svému (podpantoflák), na to je třeba mít přímo ženský mozek, to tady nevyřešíme. Pro mozek chlapa je to stějně nepochopitelný, jako když tušíš, že s životním prostředím je něco špatně, ale týden co týden leješ do výlevky litry chloru a kyselin, protože máš doma na hajzliku takovou malou drogerii. Koho tím tací týrají? Snad rybičky? A resumé dle klumprta? Když barbínka leje do odpadu chemii, JE TO TYRAN s delší působností, než DOMÁCÍ! ;)

Cenobita

Také by to mohl být záletník, protože podpantoflák je většinou ten kdo nikam nesmí a je držen doma.

Roman71

Klumprte, za Ala 1 bod. Přesně tohle (kromě Heroda) mne napadlo taky.