Mixers

Jak se naučit čistě zpívat?

Dobrý den. Je mi teprve 15 a chtěla bych se naučit zpívat. trochu trénuju doma a zpívám anglické písničky a někdy si zpívám jen tak pro sebe. Jenže mi kamarádky říkají že zpívám trošku falešně. Jak to mám udělat abych zpívala čistě? A ještě mi nejdou vysoké tóny, bojím se že mě všichni uslyší, vždy jen tak šeptám. Co mám dělat? Bohužel do žádných kurzů chodit nemůžu protože rodiče mi to nedovolí, jsou teď opravdu zaměstnaní prácí v Kroměříži..co teď?? Děkuji za odpověď

Nejlepší odpověď
www

Vždyť to nemusí být žádný drahý učitel, stačí pěvecký kroužek ve škole (pokud je)
Další možností je začít zpívat s někým zkušenějším a pokud máš hudební sluch, i toto může pomoci 😉

Další odpovědi
xxx3

Jako muzikant Ti radím: přihlas se do nějakého sboru (to bývá obvykle laciné). Ve většině sborů se pěstuje hlasová výchova, což je přesně to, co zpěvák potřebuje. Máš-li vysoké ambice, pak je soukromý učitel zpěvu nezbytný.

Ivanka74

Příspěvek smazán administrátorem.