Avatar uživatele
M-Rock

Dá se naučit zpívat bez talentu a s hudebním hluchem?

Mám kytary, španělku a elekriku a chtěl bych se zlepšit vě zpěvu, podle otce zpívám falešně a nemám hudební sluch. Je možné se naučit? mám nějakou naději?
Doplňuji:
Dobře takže naději že svůj zpěv zlepším mám…a je možné něco jako že i když zpívám falešně tak se slyším zpívat čistě? Prostě neslyším tu faleš…jestli sem to vysvětlil dobře

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5259 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lencis

Můj učitel zpěvu tvrdil, že hudební hluch neexistuje. Ano někdo má větší talent a někdo na sobě hold musí makat, ale naučit se dá vše… věřte mi, vím o čem mluvím… na základní škole mi zakazovali zpívat… a dnes mimo jiné zpěv vyučuji 😉

Najděte si kvalitního učitele a začněte od základu… 1) naučit se správně používat dech 2) naučit se vnímat rytmus 3) rénovat trénovat trénovat… hodně štěstí 😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
JayDee446

Hudební sluch nelze naučit, pouze rozvíjet. Pokud se ale v tobě nachází alespoň drobný náznak, můžeš se pokusit ho rozvinout způsobem následování nějaké slyšené melodie – např. zahrát si tón na kytaru a zkusit ho zazpívat. Přeji hodně štěstí. (a pokud to nepůjde, můžeš být slavný kytarista ;) )

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek