50centes

Jak se naučit dobrej beatbox??????

Odpovědi
lukas.lukas

Tak naučit…ono to půjde samo, pokud to budeš zkoušet.

barnajka

Pro začátek se spíš ptej, jak se naučit beatbox jako takový, tj. základy. To, jestli potom bude dobrej nebo ne, to už je čistě na tobě ;) Věř mi, že málokdo má to štěstí, že se s mega talentem na cokoliv už narodí a sklízí ve svým oboru vavříny, aniž by pro to musel hnout prstem. Aspoň špetka přirozenýho talentu je vždycky základ, ale hlavní část úspěchu stejnak tvoří trénink a neustálá práce na sobě samým. Takže asi tak :)

Heleď, nevím, jak moc (ne)pokročilý jsi, takže těžko radit. Zkus si ale projet odkazy na Googlu nebo Youtube – tam máš lekcí a ‚škol‘ beatboxu takový hafo, že bych se divila, kdyby ti něco z toho nesedlo a neposunulo zas o kousek dál.
BTW: umíš anglicky, ne? No jako rapper a beatboxer bys teda měl ;)
Kdyžtak zkus nějak přelouskat třeba tuhlenctu stránku – mě osobně se jeví jako vcelku srozumitelná, tak si z toho třeba vycucni jenom něco, co by se ti mohlo hodit. http://www.wi­kihow.com/Beat­box

Jinak si zadávej do vyhledávačů hesla jako ‚how to beatbox‘, ‚how to beatbox for beginners‘, ‚beatbox lessons‘…a pak už jenom študuj a trénuj. Víc se poradit nedá ;)

PS: Znáš Google Beatbox? Klikni na ikonku ‚Poslech‘ :)) http://transla­te.google.com/?sl=de&­tl=de&q=pv+zk+bschk+pv+z­k+pv+bschk+zk+pv+zk+bsch­k+pv+zk+pv+bschk+zk+bsch­k+pv+bschk+bschk+pv+kkkk­kkkkkk+bschk

…a kdyby přímý link nefungoval, postupuj podle instrukcí tu: http://www.jen­promuze.cz/star­t/a-sakra/5159-navod-jak-donutit-google-translate-delat-beatbox