pusinka50

Jak se mohl z Layoutmana stát přes noc „anonym“? Viz poslední odpověď:

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/staci-kdyz-ma-pes-venku-nahubek-nebo-musi-byt-i-na-voditku-a-kdyz-se-jedna-o-vztekleho-pitbula.

To si tu může změnit nick u své odpovědi každý?

Nejlepší odpověď
anonym

Standardní nastavení programu při deaktivaci profilu – ať už na vlastní žádost, či na základě BAN-u od admina.

Další odpovědi
cochee

Ano, souhlas s Dr.Axlem – odpovídal jsem další reinkarnaci Dědavševěda, přes noc jeho otázka zmizla a u jeho odpovědí na otázky jiných se změnil nick na anonym (i s barvou písma tuším).