bolak

Jak se žena v odkazu níže meje?

https://www.su­per.cz/550012-extremne-obezni-zena-zhubla-160-kil-s-polovicni-vahou-se-konecne-muze-postavit-na-nohy.html

Nebo chodí na záchod? A co to má za divnou jahodu tam uprostřed?

Tohle nechápu, když nemohla chodit, jak mohla takhle ztloustnout? Dyť by se nedostala ani do lednice, natož do krámu. A za co by vůbec koupila potraviny, zedník určitě nebyla a na vrcholovej tenis taky nevypadá.

Odpovědi
Smackdown

Meje ji pečovatelka nebo někdo z rodiny, houbičkou jako mytí mrtvol.

Jiří Bohumil

Špatně. Ona sama asi vůbec.Ta musí smrdět! ☹

stavitekla

to není jahoda, to je tlusté stehno, dělají se jí bobulovité tukové polštáře a ty důlky to jsou rozšířené póry- vymačká si z toho beďary…

Kepler

Nejlepší by bylo při každé bouřce vyvézt ji ven. I s postelí, za pomoci vyskozdvižného vozíku. Ta jahoda je spíš převislé břicho, si myslím.

aliendrone

Tak VŘELÉ DÍKY!!! Teď jsem si vytáhl žrádlo z mikrovlnky… :(

Souhlasím s Keplerem – „jahoda“ je panděro. Všechny dámy povinně zkouknut, až zase budete fňukat něco o celulitidě! ;) :D

Paní se nemyje jako běžní lidé (to by dlouho trvalo), pouze se naloží na trailer a prožene se automyčkou! ;) :D :D

zjentek

Jestli ta jahůdka nebude venušin pahorek… čerstvě epilovanej. To pak nějakou dobu zůstávaj takový zřetelný jamky po chloupkách.

zjentek

Ale za to může fotograf. Kdyby najel s objektivem o 2–4 ceňtáky níž, mohlo se to vědět jistě.

bolak

Já myslím že si netrouf…