Kelt

Jak se jmenuje skladba a kdo je autorem hudby?

Ve filmu Tři veteráni je jedna skladba, pochod. Bohužel nemám tady možnost dát ukázku na youtube, proto jsem si film stáhnul . Ukázka je v čase 1:13:00 – 1:15:00. Má to být Feuermarch. Zná někdo detaily? Děkuji.

Nejlepší odpověď
Filip84

Je to ten, jak nos Její Jasnosti princezny koná Freuendschaftbesuch v Říši německé? Sorry, jako, kvůli tomu nebudu stahovat film a hledat ve stopáži, to popíšu, ne, při čem to hrají? Ten film je tak notoricky známý, že pak to fakt není problém. 🙄

Pak je to Marsch der freiwilligen Jäger aus den Befreiungskriegen (1813), oder nur Der freiwilligen Jäger Marsch.

Zdroj: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=RufMobj8TIQ

Pepa25

Google umí vyhledat skladbu – funguje to docela dobře na mobilu, pokud něco hraje (radio, skladba ve filmu atd.). Stačí kliknout ve vyhledávacím řádku na mikrofon a pak dát dole „vyhledat skladbu“