lucille

Jak najít tento typ hudby?

Snažím se najít hudbu podobnou skladbě od Omnimar – sadizm. Můžete mi poradit jak ji najít (co napsat do vyhledavace/na youtube). Nebo znáte podobné? Chci aby hledané skladby byli na stejné téma nebo aspoň podobné, aby to zpivala žena, a bylo to zpivano stejně „provokativně“ nebo jak to říct. Když jsem se totiž snazila najít hudbu na stejné téma našlo mi to jen rap, metal, atp…
Děkuji za pomoc. 🙂

Odpovědi
Usoman

Anglická wikipedie, najít autora (nejlépe album), kouknout se na žánry a pak koukat a koukat na YouTube. Plno songů ve stejným žánru je dost odlišných, takže stejně budeš mít plno práce najít nějakou podobnou.