Jak se dnes máte?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Stejně jako kdykoliv jindy – mám se jako DVEŘE. Sem tam se namažu, sem tam si vrznu a čekám, až mě zavřou. ;) :D :D

Další odpovědi
led

Na všeobecnú otázku, je odpoveď len všeobecná:
Ďakujem za opýtanie, mám sa tak, ako sa mám.

Vaša otázka mi pripomína stretnutie dvoch ľudí na ulici, ktorí si nevedia, čo povedať, tak sa aspoň opýtajú: „Jak se dnes máte?“

Hufnágl

Wyjątkowo chujowo.

marci1

Kdybys mě viděl, ty by ses nemusel ptát. Na mě je to vidět! 🙂
Ale odpovím: Mám se jako prase v žitě. 🙂

jirka F

Ale jo jde to měl jsem dnes takový sen blbý jak jsem byl zpátky ve škole vše probíhalo jak mělo ale potom se z paní třídní stala nestvůra a všichni ze školy hned běžely pryč já jsem také utíkal nakonec se mě povedlo oklamat i stráže před školou.Ale probudilo mně to naštěstí to nebyla pravda.

led

Aliendrone, a nezabudli ste aj „a sem tam ryju do…“ (miesto „…“ si voľne dosaďte svoje obete), vy 1 naj_naj_naj na ixtú

aliendrone

led>>> Ó oslnivá vločko sněhová, takové samozřejmé triviálnosti (jako třeba že dýchám, vnímám či to, co zmiňujete Vy) přeci nebudu vypisovat, to bych se upsal xmrti! ;) :D :D

Ale jinak DÍKY za pořádný skok v náladě. Už už jsem se radoval, že jste konečně uznala, jak skvělý, úžasný, nádherný etc. jsem aliendrone, jenže pak mi došlo, že 1 na JAKOUKOLIV x-tou je STÁLE jen 1, tedy vzápětí z euforie ZKLAMÁNÍ jaxviň! Na druhou stranu si za to můžu sám, když dobře vím, jak MOC dobrá jste v deptání dobrých a hodných mužů a mělo mě okamžitě napadnout, že je v tom háček. NJN, přání je otvem myšlenky, co nadělám… ;) :D :D

led

Na to vrzání, vaši jasnosti, myslím dveří, excelence . Hle, Keplerova mastička z ropušího sádla (Císařův pekař – Pekařův císař)

aliendrone

led>>> Muehehe, jo, to tak! Naběhnout si 2× po sobě v tak krátkém časovém odstupu! To by se Vám líbilo, že? NE, NE, NE!
Určitě je v tom nějaká „levá“, prý „mastička Keplerova“. Nejspíš chcete, aby se ze mne stal (podobně jako z toho nešťastného hocha z valmezských swampů) sexuální štvanec nebo tak něco. Tůdle! ;) :D :D