Jak se dělají tyto znaky?♥ ☺♠…

Ty znaky jsem si okopírovala
Doplňuji:
www: Nepoučuj laskavě. Chci odpověd a ne ZADEJ SI TO DO MODRÉ LIŠTY

Nejlepší odpověď
štamgast

Levý alt+nějaká čísla na num. kláv-třeba alt+6 je ♠.

Další odpovědi
www

Stačilo dát otázku do modré lišty a věděla bys hned. Bylo to zde mohokrát, vyzkoušej 😉.
Doplňuji:
Já nepoučuji, ale radím.
Buď ty tak laskava a podívej se do pravidel těchto stránek, jak se má postupovat při vkládání otázek ! Porušuješ je a klidně by mohl někdo (a možná právem tvoji otázku odstranit 😉 ).