Avatar uživatele
dust8

Jak se cítíte po 6 pivech?

12kách :)

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, FlAsh_7 před 1551 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Asi jako po šesti velkých panácích tvrdého. Svět je krásnější, ba i ta škaredá hospodská, co nemá vůbec žádné poprsí ani poprdí. Po dalších šesti panácích beru za přijatelného i platfusáckého pingla.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

V parném létě na restaurační zahrádce po 6 Prazdrojích se cítím SUPER! Občas si šlapu na jazyk a dveře na WC někdy otevírám i hlavou (pokud ruka je pomalá a nestíhá). Připadám si vtipný, okouzlující, výřečný a zábavný a mé okolí mi přijde také takové. Nicméně jak připadám tomu okolí já je JINÁ záležitost. ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hapiky

Pokud to není za celý den, tak začínám mít draka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Záleží na době od P1 – P 6. Protože se doba prodlužuje, také se cítím lépe. Někdy jsou to i dny, týdny či měsíce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Netuším, nikdy jsem nevypil 6 piv.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Normálka, úplně stejně jako teď!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

To jsem zkusil jen jednou v necelých sedmnácti, takže už jsem to skoro zapomněl. Ale určitě mi bylo lehko tak, že se v jednom okamžiku země zvedla a praštila mě do ksichtu…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Nijak, protože pivo nepiji. Jsem abstinent.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Ametyst

Dobře jsem se pobavila odpověďmi. Vzpomínám si na svůj maximální výkon v mládí, což bylo za odpoledne 8 piv ve skvělé partě. Ztotožňuji se s pocity aliendrone. Přesně. Svět byl skvělý a já měla na všechno odpověď a byla vtipná a okouzlující. 🙂

před 1551 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek