dust8

Jak se chováte, když vypěníte?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Já a vypěnít?
JÁ?!? Takový mírný, introvertně zaměřený, až melancholický dobrák… SAKRA, začíná se mi čoudit z klávesnice! ;) :D :D

Další odpovědi
Rokio

Zvýším hlas nebo člověka, který mě naštval, seřvu (pokud je stejného, nebo nižšího postavení).

Ze zásady nejdu pryč (to je zbabêlost), ani se nedopouštím násilí (to dělají primitivové).

Kepler

Zanadávám si a když toho je už obravdu hodně, tak třísknu pěstí. Jednou se mi dokonce podařilo rozložit mobil na prvočinitele, ale zeď to vydržela.

hapiky

Chovám se jak lev: Zařvu a jdu si po svém.