Boy 13

Jak rychle číst knihu a udělat si na četbu čas?

Kolik denně přečíst stran..?

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

Kolik denně přečíst stran? No tolik, aby tě kniha bavila a neunavovala.

I když já pokud se začtu, tak se nemůžu odtrhnout, zapomenu se i najíst:-)))

Další odpovědi
gecco

  1. jak rychle číst? – to je cvik, čím více toho přečteš, tím budeš schopen číst rychleji
  2. jak si na četbu udělat čas? – pokud číst chceš, čteš ´všude´ – čti to, co tě zaujme
  3. kolik denně? – všechny…

😉

marci1

Většinou čtu knihy, které mi někdo doporučí, jsou na ně dobré recenze. Když mě hodně zaujme, tak přečtu knihu i za jeden večer. 🙂

nnn1

Jak si na četbu udělat čas – můžete si lépe zorganizovat čas, číst cestou do práce/školy/jinam (pokud neřídíte samozřejmě).

turbo085

Tak to záleží čistě jen na tobě.U mě závisí hlavně na času a náladě.

atena11

Záleží jak rychle čteš, jestli tě kniha baví a kolik má stránek. Já třeba knihu z 200 stranama, která mě baví přečtu za 5 hodin a knihu se stejným počtem stran, ale nebaví mě přečtu třeba až za týden

anonym

Kdo chce,ten si na knihy čas udělá?!
Doplňuji:
Dnes jsou k dispozicii audioknihy na různé témata,které můžeš všelijak kombinovat s klasickou četbou,než ti „praskne hlava“.