Avatar uživatele
flodur

Dnes je tak krásně zataženo a prší!Co budeme dělat?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas, anonym, BENYTA, pekynka, nabubindes před 5040 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Mě to takhle vyhovuje,ale na druhou stranu doufám,že toto počasí nevydrží moc dlouho,jinak přesně vím,co by jsme dělali za pár dní.....nadávali bysme na to,co je to za hnusné počasí v létě…?!
No a co budu dělat?? Jdu udělat práci,kterou jsem odkládala z důvodu nehorázného vedra..

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

U nás je zatím zamračeno, každou chvíli začne pršet. Jinak ochlaezní je příjemné osvěžení a odpočinutí si od tropických veder, která nás trápila minulý týden.
Takže zřejmě budu střídat počítač s četbou.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
oskar

Tady leje jako z konve tak jsem si uvařil kávu a zatím budu sedět u počítače.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

V Praze zatím žádná konev není,je pod mrakem,teplota ujde,o rosném bodě nevím vůbec nic.Jdu s nadšením do práce,doufám,že ta pečící trouba,převlečená za pracoviště trochu vychladne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nabubindes

kamarád nám vozí Bernarda, několik beček, pečeme berana, hrajeme kulečník , nohejbal, fotbal, je nám dobře…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

U nás na Jesenicku je zataženo, sprchlo, ale po chvíli to přestalo. Sem tam se ozve hrom a blesk. ☹

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pekynka

Zatím se nám to hodí, děláme dřevo na zimu a včera v tom pařáku nic moc.Jinak myšlenka ,že už končí volno taky nic moc.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kvikal

nemusíte nám na jihu děkovat … u nás se mraky „vymlátili“ včera tudíž dneska opět sauna… tak si to prosím užívejte i za mě

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Džanička

U nás na Hlinecku jemňounce mrholí,venku je mlha,ale počasí je opravdu příjemné,po těch vedrech.Těďka budu vařit,pak půjdou děti spinkat,tak budeme hrát s mamkou karty.Pak si budem hrát s dětma.Nedá se to moc plánovat.Jen doufám,že se brzo udělá hezky,aby mohly děti ven,takto vydrží doma max. 2 dny,pak už je to katastrofa.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Osbourne

U nás v Moravanech u Brna je zamračeno a v 7:00 hod začalo pršet,ale už naštěstí neprší.Takže to možná budu venku nebo u počítače

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Sedět u PC,nebo si číst a nebo si popovídat,nebo psát sumnan@seznam.cz

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bubukaa

co karty

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Co budeme dělat? pojďme si hrát!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Pro Namubindese – někdo si umí žít.Prg.bych si s vámi vyměnil,vy asi ne.

před 5039 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Nabubindesi, na kousek pečeného masa a jedno pivko bych se nechala klidně pozvat.

před 5039 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek