flodur

Dnes je tak krásně zataženo a prší!Co budeme dělat?

Nejlepší odpověď
kropitko

Mě to takhle vyhovuje,ale na druhou stranu doufám,že toto počasí nevydrží moc dlouho,jinak přesně vím,co by jsme dělali za pár dní.....nadávali bysme na to,co je to za hnusné počasí v létě…?!
No a co budu dělat?? Jdu udělat práci,kterou jsem odkládala z důvodu nehorázného vedra..

Další odpovědi
annas

U nás je zatím zamračeno, každou chvíli začne pršet. Jinak ochlaezní je příjemné osvěžení a odpočinutí si od tropických veder, která nás trápila minulý týden.
Takže zřejmě budu střídat počítač s četbou.

oskar

Tady leje jako z konve tak jsem si uvařil kávu a zatím budu sedět u počítače.

anonym

V Praze zatím žádná konev není,je pod mrakem,teplota ujde,o rosném bodě nevím vůbec nic.Jdu s nadšením do práce,doufám,že ta pečící trouba,převlečená za pracoviště trochu vychladne.

nabubindes

kamarád nám vozí Bernarda, několik beček, pečeme berana, hrajeme kulečník , nohejbal, fotbal, je nám dobře…

Jahoda

U nás na Jesenicku je zataženo, sprchlo, ale po chvíli to přestalo. Sem tam se ozve hrom a blesk. ☹

pekynka

Zatím se nám to hodí, děláme dřevo na zimu a včera v tom pařáku nic moc.Jinak myšlenka ,že už končí volno taky nic moc.

kvikal

nemusíte nám na jihu děkovat … u nás se mraky „vymlátili“ včera tudíž dneska opět sauna… tak si to prosím užívejte i za mě

Džanička

U nás na Hlinecku jemňounce mrholí,venku je mlha,ale počasí je opravdu příjemné,po těch vedrech.Těďka budu vařit,pak půjdou děti spinkat,tak budeme hrát s mamkou karty.Pak si budem hrát s dětma.Nedá se to moc plánovat.Jen doufám,že se brzo udělá hezky,aby mohly děti ven,takto vydrží doma max. 2 dny,pak už je to katastrofa.

Osbourne

U nás v Moravanech u Brna je zamračeno a v 7:00 hod začalo pršet,ale už naštěstí neprší.Takže to možná budu venku nebo u počítače

Michal

Sedět u PC,nebo si číst a nebo si popovídat,nebo psát sumnan@seznam.cz

bubukaa

co karty

aramah

Co budeme dělat? pojďme si hrát!

anonym

Pro Namubindese – někdo si umí žít.Prg.bych si s vámi vyměnil,vy asi ne.

annas

Nabubindesi, na kousek pečeného masa a jedno pivko bych se nechala klidně pozvat.