Kajuss Noime

Co dnes dělat?

Zdravím .. jsme dvě 20-to leté slečny a hledáme na dnešek plán v Brně a jeho okolí 🙂 .. Absolutně nevíme, co dělat:-) Plány na výlet apod.? Záživné ale prosím 🙂 .. Díky ..

Nejlepší odpověď
www

Co může být právě pro vás dvě, nevíme nikdo.
Najděte si portál „Kam v Brně“ či něco podobného a vybírejte slečny.
Doplňuji:
Teda pokud se alespoň vy dvě shodnete na společně „záživném“ programu 😉

Další odpovědi
bolak

http://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/27064

anonym

Je mi skoro šedesát, ale že bych nechala někdy někoho jiného za mne namáhat mozek, aby mi navrhl, co mám dělat, tak to mne ještě nenapadlo ani jednou.
V poslední době se to tu vyskytuje u nudící se pubertální mládeže. Že by se nám hranice směrem nahoru posunala už i na plnoleté? No, tak to nás všechny potěš Pámbů. Jak se nemáte nudit, když jste líné se podívat na net a vybrat si z programu kulturních akcí, které tam stoprocentně najdete v míře víc než bohaté?
Toto nejsou dotazy, které tu mají své místo. Nuda a zahálka by měly dostat bičem a hlavně by se konečně měly vypráskat z tohoto serveru.

Drap

V Brně a okolí je nespočet možností, výlety, památky, muzea, výstavy. Nechápu dost dobře, jak se toto může někomu přihodit. Mám před sebou stále vyplnění času prací a zábavou minimálně na několik dní.

hanulka11

Třeba na brněnskou přehradu , je tak nádherný den , dívejte se kolem sebe a užívejte si sluníčka a večer zajděte do příjemmné vinárny na skleničku .

Sůwa

Někdo chodí z nudy do „blbostí“, ale netuším, kde to je http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/bavi-vas-cist-vic-odpovedi-nebo-diskuzi-k-nim