Avatar uživatele
Kajuss Noime

Co dnes dělat?

Zdravím .. jsme dvě 20-to leté slečny a hledáme na dnešek plán v Brně a jeho okolí 🙂 .. Absolutně nevíme, co dělat:-) Plány na výlet apod.? Záživné ale prosím 🙂 .. Díky ..

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4211 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Co může být právě pro vás dvě, nevíme nikdo.
Najděte si portál „Kam v Brně“ či něco podobného a vybírejte slečny.
Doplňuji:
Teda pokud se alespoň vy dvě shodnete na společně „záživném“ programu 😉

Upravil/a: www

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
bolak

http://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/27064

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Je mi skoro šedesát, ale že bych nechala někdy někoho jiného za mne namáhat mozek, aby mi navrhl, co mám dělat, tak to mne ještě nenapadlo ani jednou.
V poslední době se to tu vyskytuje u nudící se pubertální mládeže. Že by se nám hranice směrem nahoru posunala už i na plnoleté? No, tak to nás všechny potěš Pámbů. Jak se nemáte nudit, když jste líné se podívat na net a vybrat si z programu kulturních akcí, které tam stoprocentně najdete v míře víc než bohaté?
Toto nejsou dotazy, které tu mají své místo. Nuda a zahálka by měly dostat bičem a hlavně by se konečně měly vypráskat z tohoto serveru.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

V Brně a okolí je nespočet možností, výlety, památky, muzea, výstavy. Nechápu dost dobře, jak se toto může někomu přihodit. Mám před sebou stále vyplnění času prací a zábavou minimálně na několik dní.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Třeba na brněnskou přehradu , je tak nádherný den , dívejte se kolem sebe a užívejte si sluníčka a večer zajděte do příjemmné vinárny na skleničku .

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sůwa

Někdo chodí z nudy do „blbostí“, ale netuším, kde to je http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/bavi-vas-cist-vic-odpovedi-nebo-diskuzi-k-nim

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek