Niikii

volný čas,co dělat?

Dobrý den zajímalo by mě co děláte o svůj volný čas.S kamarádkama ven mě to už moc nebaví chodit.Někdy sportuju,ale to nemůžu pořád.Co děláte vy o volné dny doma aby jste se nenudili a užili si?hry na počítači mě už moc nebaví:-(Děkuju

Nejlepší odpověď
anonym

záleží na tom kolik vám je let,pokud nejste dospělá tak do záplavových oblastí určítě nejezděte at se vám něco nestane,raději zkuste pomoct doma

Další odpovědi
roxy52

Když se takhle vyloženě nudíte,tak můžete zajet do zaplavených oblastí.Tam je každý ruky třeba.Vy si ukrátíte dlouhou chvilku a tam budou jenom rádi.

Jakub Tlapal

Já poslouchám o volném čase audioknihy . Našel jsem si jich docela dost na osobní rozvoj, tak se snažím nějak posunout 🙂 . Čtení knih mě nebaví, i když vím, že by to bylo dobré, tak jsem začal poslouchat audioknihy, které mi přijdou jako ideální alternativa ke knihám 🙂 .