sepak

potřebuji rady co dělat za zábavu kromě počítače je my 14,8 roku ?

chtěl bych poradit jak trávit čas kromě sezení u počítače (když du ven nemá nikdo čas každý hraje hry a podobné užírače času :( )

Nejlepší odpověď
Hamon

Najít si holku.
Je plno sportů, které se dají dělat.
Telefon s GPS má dneska kdekdo, tak geocaching, nebo jak se tomu nadává.

Další odpovědi
anonym

Klidně seď u počítače – a nauč se programovat, upravovat fotky, stříhat video…
😉

anonym

A co takhle číst knížky.Horrorové knížky píše Stephen King, další napínavé jsou od Browna (Šifra mistra Leonarda) atd.Já v Tvých letech četl neustále až mě rodiče od knížek honili.

elektrikář

Podívej se do českého pravopisu. Opáčko z češtiny by ti jistě přiško vhod.

honza19hk

je my ..... jistě, to je čecha:-)